Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Sleetje
Resultaat: 45 EUR

Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G

Blikken auto
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R

ATC Mustang
Resultaat: 20 EUR

Blikken Ford mustang van ATC (japan) ca. 1960-1970 in bespeelde staat (deurhendels en delen op de motorkap missen) 28x9x8cm.

3 Stoeltjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G

Poppenwagen + toebehoren
Resultaat: 120 EUR

Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894 A.M.
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G

16 Modelauto's Dinky
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.

Schuco auto met garage
Resultaat: 50 EUR

Duits Schuco Examico 400i U.S. zone, blikken speelgoed auto en garage Schuco . Auto met stuur en venster, klein deukje, bespeeld maar in redelijk tot goede staat. 14-16cm.

Divers (blikken) speelgoed
Resultaat: 46 EUR

Kavel met divers (blikken) speelgoed: 2x schaal 1:18 auto's "50's Fifties Japan" (037442 en 001984), 2x Kleine blikken Japanse auto's 12x4x5,5cm., 1x vogeltje met mechanisme "Lola" (West Germany 942, ...

6 Delen speelgoed
Resultaat: 46 EUR

Kavel van 6 delen speelgoed: 1x Packard 1913 made in Japan 19x11,5x9cm. 1x Truck 00322, 1x Dubbeldekker MF 844 (China), 48 express, 1x Double decker bus MF 185, 27x12x7cm., 1x blikken trein MF 804 (Ch...

4 Delen speelgoed
Startprijs 40 EUR

Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...

Ichiko 573 Taunus Taxi
Startprijs 20 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

Gama
Resultaat: 30 EUR

Gama 280 speelgoed kraan gemonteerd op een truck ca. 1950-1960. In redelijk tot goede staat (bespeeld) 42x23x10cm.

Gama
Startprijs 20 EUR

Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.

Jones KL44 Crane
Resultaat: 25 EUR

Oude speelgoed kraan ca. 1950-1960, "Jones KL44 crane" in redelijk tot goede staat 53x14x19cm.

Blikken voertuig
Startprijs 250 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto 28x11x6cm.

Blikken auto A-1955 Japan
Startprijs 250 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.

Kato 10-328 eurostar 4-car set
Resultaat: 80 EUR

Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

5 Diverse soldaten
Startprijs 15 EUR

Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G

Paard, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R

2x Jan Hagara Doll
Startprijs 30 EUR

Twee porseleinen Jan Hagara poppen (Sharice en Jimmy), in doos, onbespeeld. Long Beach CA 1984, L.: 33cm. Cond.: G

Pop, Heubach?
Startprijs 35 EUR

Pop, gemerkt 6-0 met vierkantje (waarschijnlijk Heubach)> Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en blond pruikje. Geleed lichaam (composiet/papier mache?) met 5...

Kathe Kruse, Astrid
Startprijs 40 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Astrid 80-er jaren in doos, onbespeeld 25cm. Cond.: G

Hummel pop
Startprijs 50 EUR

Oude Hummel jongenspop van Gummi ca. 1960, gemerkt M.J. Hummel 2C GW. Originele kleertjes, geheel in goede staat H.: 26cm.