Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G
Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R
Blikken Ford mustang van ATC (japan) ca. 1960-1970 in bespeelde staat (deurhendels en delen op de motorkap missen) 28x9x8cm.
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G
Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G
Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.
Duits Schuco Examico 400i U.S. zone, blikken speelgoed auto en garage Schuco . Auto met stuur en venster, klein deukje, bespeeld maar in redelijk tot goede staat. 14-16cm.
Kavel met divers (blikken) speelgoed: 2x schaal 1:18 auto's "50's Fifties Japan" (037442 en 001984), 2x Kleine blikken Japanse auto's 12x4x5,5cm., 1x vogeltje met mechanisme "Lola" (West Germany 942, ...
Kavel van 6 delen speelgoed: 1x Packard 1913 made in Japan 19x11,5x9cm. 1x Truck 00322, 1x Dubbeldekker MF 844 (China), 48 express, 1x Double decker bus MF 185, 27x12x7cm., 1x blikken trein MF 804 (Ch...
Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...
Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)
Gama 280 speelgoed kraan gemonteerd op een truck ca. 1950-1960. In redelijk tot goede staat (bespeeld) 42x23x10cm.
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Oude speelgoed kraan ca. 1950-1960, "Jones KL44 crane" in redelijk tot goede staat 53x14x19cm.
Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G
Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R
Twee porseleinen Jan Hagara poppen (Sharice en Jimmy), in doos, onbespeeld. Long Beach CA 1984, L.: 33cm. Cond.: G
Pop, gemerkt 6-0 met vierkantje (waarschijnlijk Heubach)> Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en blond pruikje. Geleed lichaam (composiet/papier mache?) met 5...
Duitse Kathe Kruse pop, Astrid 80-er jaren in doos, onbespeeld 25cm. Cond.: G
Oude Hummel jongenspop van Gummi ca. 1960, gemerkt M.J. Hummel 2C GW. Originele kleertjes, geheel in goede staat H.: 26cm.