Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.
J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G
Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.
Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Griekse vrouw met ampfora en kelk in goede staat 16cm.
Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.
Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.