Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Afrikaans masker
Resultaat: 190 EUR

Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.

Beeldje, legering
Resultaat: 40 EUR

Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G

Houten Madonna
Resultaat: 225 EUR

Houtgestoken Madonna 17e eeuw staand op vis 23cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 50 EUR

Oud Indonesisch pallisander houten figuur, voorstellend een Indonesisch paar ca. 1950 in goede staat 53x17x8cm.

Bronzen beeld, leeuw
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen leeuw ca. 1930, 22cm. Cond.: G

Maria + Petrus
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

Groot snijwerk, adelaar
Startprijs 170 EUR

Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.

4 Gietijzeren beelden
Resultaat: 60 EUR

Vier grote antieke gietijzeren kerkelijke figuren (wandapplicatie) 32-39cm. Cond.: R-G

Bronzen gans
Resultaat: 50 EUR

Grote oude bronzen gans 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm.

Brons, J.M. Lambeaux
Startprijs 100 EUR

J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G

Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 30 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G

9 Figuren, o.a. brons
Startprijs 15 EUR

Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.

Bronsje, dame
Startprijs 50 EUR

Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G

2 Beelden, man en vrouw
Startprijs 90 EUR

Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.

2 Bronzen bustes
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G

Bronzen vrouw
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Griekse vrouw met ampfora en kelk in goede staat 16cm.

Bronsje, vrouw
Startprijs 150 EUR

Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.

2 Beelden, meisjes op stoel
Resultaat: 175 EUR

Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G

Beeld, Arabier
Startprijs 200 EUR

Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.

Art Deco beeld, meisje
Resultaat: 15 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

2 Afrikaanse figuren
Startprijs 20 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 25 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha figuur 20e eeuw in goede staat 21cm.

Afrikaans masker
Startprijs 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met stro aangebonden in originele staat 26x22x10cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans masker met vlechtwerk en latoenkoper. In originele staat 27x22x11cm. Cond.: G