Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album Postzegelboekjes NL
Resultaat: 30 EUR

Album postzegelboekjes Nederland (combinaties)

Album, 1e Dags enveloppen
Resultaat: 60 EUR

DAVO album met honderden Eerste Dags enveloppen Ned. Antillen 1975 t/m 1997, tevens een doosje diverse Eerste Dags enveloppen.

Album diversen
Resultaat: 35 EUR

Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Album Griekenland / Kreta
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.

Postzegelalbum
Startprijs 30 EUR

Oude postzegel verzamelboek met inhoud o.a: postfris, Israël, Seychelles 2e helft 20e eeuw 22x31x3cm. Cond.: G

Album Canada
Startprijs 50 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Canada met ca. 650 zegels, gestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G

Album Luxemburg
Startprijs 75 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Luxemburg met ca. 550 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G

Album Suriname
Startprijs 50 EUR

Postzegelalbum Suriname met ca. 700 verschillende zegels.

Album DDR
Startprijs 200 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van de DDR met ca. 1850 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x3cm. Cond.: R-G

Album Tsjechoslowakije
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.

Album Afrika
Startprijs 150 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Afrika met ca. 1780 zegels, gestempeld 31x23x2,5cm. Cond.: R-G

Album Midden / Zuid-Amerika
Startprijs 100 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Midden en Zuid Amerika met ca. 1200 zegels, gestempeld en ongestempeld 30x23x2,5cm. Cond.: R-G

Album Vaticaan
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Vaticaan met ca. 350 verschillende zegels.

Album Azië
Startprijs 150 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Azië met ca. 1100 zegels, gestempeld 31x23x3cm. Cond.: R-G

Album Scandinavië
Startprijs 75 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Scandinavië met ca. 1000 zegels, gestempeld 31,5x22,5x2,5cm. Cond.: R-G

Album Malta/Griekenland
Startprijs 50 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Malta/Griekenland met ca. 500 zegels, gestempeld 30,5x22,5x2cm. Cond.: R-G

Album Portugal
Startprijs 50 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Portugal met ca. 400 zegels en blokken, gestempeld en ongestempeld 31x22x2cm. Cond.: R-G

Album Joegoslavië / Albanië
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.

Album Israël
Resultaat: 25 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Israël met ca. 350 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x1,5cm.. Cond.: R-G

Album Verenigde Naties
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.

Album Zwitserland
Resultaat: 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Zwitserland met ca. 800 zegels, gestempeld 31x22,5x1,5cm. Cond.: R-G

Album Scandinavië
Startprijs 150 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Scandinavië met ca. 1800 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30,5x23x2,5cm. Cond.: R-G

Album Papua Nieuw Guinea
Startprijs 50 EUR

Postzegelalbum Papua Nieuw Guinea met ca. 500 verschillende zegels.

Postzegelboekjes + Combinaties
Startprijs 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum Nederland met boekjes en combinaties, gestempeld en postfris 30,5x23x1,5cm. Cond.: R-G