Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.
Streekbroche GG 585/000 met bloedkoraal en filigrain bewerking. Markiesvormige broche met 3 bloedkoralen en een bewerkte rand. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 40x14 mm. ca 3....
Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.
Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm
Collier van bloedkoralen en parels met GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. Collier van 2 rijen bloedkoralen, tonvorm 7x8 mm, en cultiveparels, ø 6.8 mm, om en om bevestigd aan een klassieke GG ovale ...
Armband met parels en bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. De armband bestaande uit 4 rijen met in totaal 20 bloedkoralentonnen en cultive parels, ø 5 mm, 1 bloedkoraal om 6 parels. De snoeren zijn be...
Armband met bloedkoralen en GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 3 rijen bloedkoralentonnetjes, ø 3,9x3,7 mm, in een mooie kleur. De bloedkoraal is bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van e...
Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U
Kristallen ruitjesschotel met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: H: 1917,. MT.: onduidelijk. ó 19cm., Beugel dient gerestaureerd te worden
Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U
Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U
Oosters zilveren beker met ingelegde bloemmotieven en diverse halfedelstenen, 9xø7cm. Cond.: U
Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U
Met graveerwerk versierd Hollands zilveren inktstel met 2 kristallen flacons waarop zilveren doppen. Jaarletter: V: 1855, 17x10x15cm., Cond.:G
Hanger en ring GG 585/000 met bergkristal. Hanger met bewerkte rand waarin een gefacetteerde bergkristal zit, 18x13 mm, met bijpassende ring. Grootte steen 12x8 mm. Totaal ca 8.3 gr. ø 56
Zilveren brandewijnkom met gedreven florale motieven en cherubijn in handgreep, Z2 keur 835/000, ca. 265gr. 25x13x7cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G
Fraai geslepen kristallen koekschaal (ø26cm.) met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel met florale graveringen. Mr. J.M. van Kempen & Zn. Voorscho...
Zeer fijne ring WG 585/000 met briljant en baquette. Elegante fijne rijring met 9 briljanten en 3 baquette geslepen diamanten, totaal 0.25 crt, breedte 2 mm, ca 2.0 gr ø 53
Oorknoppen WG 585/000 met prinses geslepen Diamanten. Half om het oor lopende oorknoppen met in het midden 18 princes geslepen diamanten per oorknop, totaal ca 050 crt, met sierlijke WG randen. De oor...
Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56
Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...
Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...
Ring WG 585/000 met briljant. Ring fijn model met aan de bovenzijde een rozet met 7 briljanten, totaal 0.21 crt W/SI, ø 53 ca 2.6 gr