Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U
Choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Lengte 42-4...
Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U
Ovale gelobde zilveren schaal, Z1 gekeurd 925/000, ca. 543gr. 29x21x10cm. Cond.: U
Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)
Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U
Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr
Bloedkoralencollier, 4 rijen. Collier bestaande uit kleine bloedkoralen met antiek GG 585/000 ovale sluiting met bewerking en mooie GG eindstukken.
Broche GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ronde broche, ø 38 mm, 19e eeuw, met in het midden een bloedkoraal. De rest van de broche is opengewerkt en versierd met schildjes en knopjes. De achterzijd...
Oorknoppen GG 585/000 met kleine bloedkoralen. Kleine bolle open gewerkte oorknopjes met daarbovenop een klein bloedkoraaltje. ø oorknop 6.5 mm, ca 2.0 gr
Collier van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen Bloedkoralen, ø 3 mm, geknoopt, bevestigd aan een ronde GG sluiting met in het midden een bloedkoraal, ø 11 mm. ca 13.0 g...
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U
Kavel van 4 zilveren suikerscheppen: 2x roosmotief en 2x molenmotief, 835/000, ca. 58gr. L.: 12cm. Cond.: U
Hanger, GG 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gr
Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U
Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...
Antieke zilveren (835/000) bierpul met handgreep, fraai gegraveerd spiegelmonogram en florale graveringen (vlinders en insecten). Londen anno 1873.
Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U
Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...
Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr
Ring GG 585/000 met ovale bloedkoraal. Ring met aan de bovenzijde een bewerkte ovale rand waarin een bloedkoraal zit. Grootte ring 20x10 mm. ø 57 .ca 2.55 gr
Broche GG 585/000 19e eeuw met granaat. Ronde broche , ø 34 mm, met in het midden een gefacetteerde granaat, ø 12 mm, met daaromheen een bewerking met filigrain, knoppen en schildjes. ca 8.7 gr
Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...