Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Plaquette Fam Rose
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

Ivoren fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Ivoren 19e eeuwse bewerkte fotolijst voor twee afbeeldingen (met standaard) 15,5x14x12cm. Cond.: G

4 Delen ivoor
Resultaat: 70 EUR

Vier delen 19e eeuws ivoor; 2x borstels met monogram, 1x zeepbakje met monogram en 1x breihaak 9-17cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 190 EUR

Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 170 EUR

Oud Perzisch Bidjar kleed, pastelkleurig 252x356cm. Cond.: G

Klaptafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G

1-Deurs kast, bamboestijl
Resultaat: 71 EUR

Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.

Eiken kastje met roldeur
Resultaat: 45 EUR

Oud eikenhouten rolluik-kastje (halve-maan vormig) 1e helft 20e eeuw in goede staat 71x65x38cm.

Massief mahonie stoel
Resultaat: 35 EUR

Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.

Zaanse klok
Resultaat: 18 EUR

Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.

Keltisch muntje
Resultaat: 25 EUR

Antieke joodse bronzen munt met certificaat van echtheid ca. 40 voor Christus, Yehohanan Hyrcanus II. Gevonden in Jerusalem ø1,5cm. Cond.: G

Schild + Speer
Resultaat: 245 EUR

Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.

Hertenvanger
Resultaat: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

J.B.A. Lohmann
Resultaat: 55 EUR

J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G

Houtsnede, Rachwitz
Resultaat: 30 EUR

Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G

Christa Schmidt
Resultaat: 45 EUR

Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Resultaat: 650 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G

2 Ivoren sieraden
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke ivoren sieraden: strakke armband met zilveren scharnier en sluiting, breedte 17,5 mm ø57 mm en 1 ivoren kralenketting ø 13.5 mm. lengte 41 cm in goede staat

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Set ringen
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 11 zilveren 925/000 ringen. Ringen met o.a. parels, onyx en emaille. Totaal ca 46 gr

Kavel ringen
Resultaat: 45 EUR

Kavel met tien zilveren ringen, in twee gehaltes. Totaal ca 34 gr