Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kathe Kruse, Gluckskind
Startprijs 65 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gluckskind 80-er jaren, onbespeeld 38cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Jeanette
Resultaat: 65 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; Däumlinchen 23-26cm. Cond.: R-G

Armand Marseille 1894
Startprijs 75 EUR

Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 1894 A.M. 2. Dep. Met porseleinen hoofd en geleed lichaam. Deels gerestaureerd bH.: 44cm. Cond.: R

S.F.B.J. 113 (of 173)
Startprijs 75 EUR

Pop van S.F.B.J., gemerkt op het hoofd 113 (of 173?) B/o X. Biscuit porseleinen met open mondje, 4 boventandjes, bruine ogen en rossig haar. Geleed lichaam met 5 geledingen en vaste polsjes. Armen en ...

Mahonie poppenwieg
Resultaat: 75 EUR

Duitse mahoniehouten poppen-schommelwieg ca. 1880 in goede originele staat 37x31x57cm.

2x Kathe Kruse
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; Däumlichen 80-er jaren 25-26cm. Cond.: G

Armand Marseille
Resultaat: 80 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...

2x Kathe Kruse (Sam, Kätchen)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Jettchen, Paulchen)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Peter, Martin)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Bastel, Felix)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.

2x Kathe Kruse (Sarali, Gudrun)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rike, Mareile)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Jockerle, Bimbi)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jockerle 1984 (26cm.) en 1x Bimbi 1973-1974 (22cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Dorle, Lens)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dorle 1981-1982 (25cm.) en 1x Lens 1983 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Coco, Fritzel)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Coco 1981 (24cm.) en 1x Fritzel 1986 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Dina, Eva)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dina 1983-1984 (24cm.) en 1x Eva 80-er jaren (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Wiggi, Fritzi)
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Wiggi (23cm.) en 1x Fritzi 1986 (27cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Ulli, Oskar)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Ulli 1983-1984 (24cm.) en 1x Oscar 1983-1984 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Fips, Bettina)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Fips 1983-1984 (24cm.) en 1x Bettina 1981 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Antje, Doris)
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rene, Tobi)
Startprijs 90 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Reni 1983 (26cm.) en 1x Tobi 1987-1988 (27cm.) Cond.: G

3 Popjes ca. 1920
Startprijs 100 EUR

Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G