Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Beddepannen
Resultaat: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing bewerkte beddepannen in zeer goede staat 104-107cm.

Baby hangmat
Resultaat: 100 EUR

Oude/Antieke Arabische baby-hangmat in leder gebonden en met houten balken 130x90cm. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 30 EUR

Zes antiquarische boeken "Geschiedenis der Wereld in woord en beeld" door uitgeverij Olanda 1928. Met lederen band in goede staat 23x17x3cm.

Schoenpoets kist
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.

Asbak, bronzen jongentje
Resultaat: 40 EUR

Antieke travertin asbak, ca. 1920, met bronzen duiveltje, gesign.: Schmid Felling (Duitsland). 15x17x13.5cm., In goede staat.

Pistool
Resultaat: 220 EUR

Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige loop. Graveerwerk onder de kolf en bij trekker, in goede staat 36cm.

Accordeon
Resultaat: 40 EUR

Duitse accordeon 19e eeuw in uitstekende staat 31x26x15cm.

3-Delige gordijnset
Resultaat: 100 EUR

Drie-delige 19e eeuwse zijde gordijnset (oker-goudkleurig met blauw), ongereinigd 310x50cm. en 285x60cm. Cond.: R-G

Koperen gordijnstangen
Resultaat: 30 EUR

Lot van 5 antieke koperen gordijnstangen ca. 1900 met accessoires 180-200cm. Cond.: G

Revolver, dubbelloops
Resultaat: 190 EUR

Dubbelloops pistool ca. 1780 met barok gravure en bewerkte loop 18x3,5x10cm. Cond.: G

Hollandse helm
Resultaat: 50 EUR

Nederlandse helm uit WO II (1940) met origineel lederen binnenwerk in goede originele staat 15x20x28,5cm. Cond.: G

Zijde kunst
Resultaat: 20 EUR

Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke ivoren miniaturen, handgeschilderde portretten. gesigneerd CAM of CAN met ivoren lijst 13x15cm. Cond.: G

Schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.

Houten kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote houten barok kaarskandelaar ca. 1800 Duitsland met originele polychromie, kaarspin mist 85cm. Cond.: G

3 Barok kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke tinnen barok kaarskandelaars ca. 1800 in goede staat 16-18cm.

3 Bijbels
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke bijbels: 1x "Bevatte alle de boeken des ouden en nieuwen verbonds door J.H. van der Palm, 1x "Alle boeken des nieuwen verbonds" en 1x "Het boek Job te Leyden bij Du Mortier en zoon MDCCCX...

Koperen aker
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse roodkoperen genagelde aker met hengsel, in goede originele staat 35x59cm.

5 Delen koper, haard
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen koper voor de haard o.a; 2 haardbokken, 1 schep, 1 tang, 1 front (bewerkt) 21-105cm. Cond.: G

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen melkbus 1e helft 20e eeuw 55cm. Cond.: G

Kaarsen kroon
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.

5 Delen tin/messing
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...

4 Tinnen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G

7 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.