Twee oude mondgeblazen glazen vogels 2e helft 20e eeuw (1 vogel kam afgeboken) 29-44cm. Cond.: R-G
Vijf delen antiek glas naar oud voorbeeld met emaille beschildering ca. 1880 met rondom wapendecor: 2x karaf (beschadigd) en 3x glas (beschadigd) 13-20cm. Cond.: M
Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R
Grote oude glazen vaas met zilver-overlay en decor van bloemenranken (overlay is sleets) 33xø15cm. Cond.: R-G
Mondgeblazen glazen fles met emaille landschappendecor rondom ca. 1880 23cm. Cond.: G
Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.
Moderne mondgeblazen glazen vaas ca. 1980, vermoedelijk Italië in goede staat 13x13cm.
Drie delen oud glaswerk 1e helft 20e eeuw: 2x Art Deco vaas (1x bloemdecor, 1x tweekleurig ) en 1x wit opaline glazen vaas (handbeschilderd met bloemen en vogeldecor) 17-25cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen kaarskandelaars met minimale chips 26cm. Cond.: R-G
Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.
Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G
Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G
Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G
Vier oude mondgeblazen glazen amuse schaaltjes (draadjesglas) in de kleuren violet, blauw, geel en oranje ca. 1960 3xø12cm. Cond.: G
Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G
Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.
Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G
Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.