Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Houtsnedes, Jaap Weijand
Resultaat: 25 EUR

Drie houtsnedes van Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1960), houtsnedes op papier, 3 religieuze voorstellingen met figuren 12x13cm. en 20x20cm. Cond.: G

Pietro Armati, Italiaans berglandschap
Resultaat: 475 EUR

Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G

Landkaart 17e eeuw, Canaan
Resultaat: 60 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, "De Gelegenheyt van 't paradijs en 't land 't Canaan, mitsgaders D'eerst bewoonde land der patrirchen uyt de H. schrifture en verscheyden Anotoren bij en...

Gesigneerd Willem Maris
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerd Willem Maris, olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G

v. Hooij, stilleven
Resultaat: 50 EUR

H. van 't Hoog, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x40cm. Cond.: G

Ets, cahier de principes
Startprijs 30 EUR

Ets, aquatint op papier 18e eeuw, voorstellend een vrouw met kinderen door Cahier en gegraveerd door Jean Francois Janinet 1752-1814 22x29cm.

Gravure, La Peinture
Resultaat: 40 EUR

Gravure op papier 18e eeuw, G.J. Hertel sculp. la peinture no 190 Johan Georg Hertel 29x20cm.

Schilderij, Nils Severin
Resultaat: 50 EUR

Nils Severin (Zweedse School), impressionistisch landschap met spelende kinderen 75x35cm. Cond.: G

Glasdorff, bloemstilleven
Resultaat: 190 EUR

Hubert Glansdorff ca. 1930 (Belgische School 1877 - 1963), olieverf op linnen, vaas met bloemen 32x24cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, 3 figuren 34x27cm. Cond.: R-G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw in interieur 28x35cm. Cond.: R-G

Pastel, interieur
Resultaat: 70 EUR

R. Elzer 1958, pastel op papier, interieur 13x18cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 110 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 35/160), fantasievoorstelling 70x55cm. Cond.: G

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, landschap met wilg en fazanten 30x40cm. Cond.: G

2 Modeprenten
Resultaat: 20 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Schilderij, naakt
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 50 EUR

P.F. Gogger ca. 1900, stilleven met fruit, gevogelte etc. (scheur in doek) 55x80cm. Cond.: R

Tekening 1739
Resultaat: 150 EUR

Endlich (Philippus Endlich?) Fecit 1739, potlood op papier, uitgewerkte studie van handen (rood potlood) 26x20cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 19/160), fantasievoorstelling 70x54cm. Cond.: G

Herenportret
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, heidegezicht met reeën 30x40cm. Cond.: G

Hendrik Schaap
Resultaat: 550 EUR

H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G

Felix Albrecht
Resultaat: 30 EUR

Felix Albrecht 69 (Duitse School), prent op papier, spotprent veilingmeester met kar 31x15cm. Cond.: G

Gustav Marx
Startprijs 50 EUR

Gustav Marx ( 1855 - 1929 Düsseldorf) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 27x19cm. Cond.: G