Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G
H. van 't Hoog, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x40cm. Cond.: G
Ets, aquatint op papier 18e eeuw, voorstellend een vrouw met kinderen door Cahier en gegraveerd door Jean Francois Janinet 1752-1814 22x29cm.
Gravure op papier 18e eeuw, G.J. Hertel sculp. la peinture no 190 Johan Georg Hertel 29x20cm.
Nils Severin (Zweedse School), impressionistisch landschap met spelende kinderen 75x35cm. Cond.: G
Hubert Glansdorff ca. 1930 (Belgische School 1877 - 1963), olieverf op linnen, vaas met bloemen 32x24cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, 3 figuren 34x27cm. Cond.: R-G
Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, landschap met wilg en fazanten 30x40cm. Cond.: G
P.F. Gogger ca. 1900, stilleven met fruit, gevogelte etc. (scheur in doek) 55x80cm. Cond.: R
H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G
Gustav Marx ( 1855 - 1929 Düsseldorf) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 27x19cm. Cond.: G