Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanger GG met Onyx
Resultaat: 130 EUR

Hanger en Collier GG 585/000 met Onyx ern diamanten. Sierlijke hanger met onderaan een peervormige Onyx, ca 5.09 crt. In het sierlijke bovengedelte van de hanger zijn een aantal kleine diamantjes gez...

Collier + Broche
Resultaat: 40 EUR

Collier en broche zilver 925/000 met filigrain bewerking. Broche, markiesvorm, 37x13 mm, met filigrainbewerking en 3 similie stenen. En een hanger, rond met uitsteeksels aan de bovenzijde voorzien van...

Hanger en collier groene steen
Resultaat: 110 EUR

Hanger goud op zilver 925/000 met groene stenen. Hanger met groene stenen, in een vierkant gezet met een versiering in de vorm van blaadjes met kleine diamantjes, ca 0.03 crt. De hanger is bevestigd ...

Ring brilj./smaragd GG
Resultaat: 170 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Ovale rozetring met in het midden een smaragd, ovaal gefacetteerd, 6.0x4.0 mm. Om de smaragd zitten 12 kleine briljanten, totaal ca 0.24 crt W/SI, ø 56 ca 2.3 ...

Hanger collier GG zwart en wit diamant.
Resultaat: 120 EUR

Hanger en collier GG 585/000 met witte en zwarte diamant. Entouragehanger met in het midden 7 witte diamanten. Om de witte diamanten zitten 2 randen bezet met zwarte diamanten. totaal ca 0.25 crt. ø 1...

Lot zilver sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden zilver 835/000 bestaande uit mooie manchetknopen in de vorm van een zeeuwse knop, ø 20 mm, 2 broches met knopjes, ø 38 mm en 25x31mm, een hanger in de vorm van een hanekam, lengte 44 mm e...

Kavel Zeeuwse knop
Resultaat: 30 EUR

Lot met sieraden met Zeeuwse knoppen bestaande uit een hanger, een broche met een dubbele knop, een kleine broche met drie kleine knoppen, een ring en een armband met vijf knoppen, lengte 19 cm, ca 27...

Ring rozenkwarts/bergkristal
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 met bergkristal en rozenkwarts. Ring met een grote rozenkwarts cabouchon, 18x13mm met daaromheen bergkristal navettes. Grootte kop van de ring 25x21mm. ca 7.3 gr ø 56

Streng parels
Resultaat: 30 EUR

Streng grijze cultive parels. Streng met grijze parels, ø 7 mm, mooi rond met weinig oneffenheden. Lengte 41 cm

Ring zilv.rob/smar/saf/markasiet
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 met robijn, saffier, smaragd en markesiet. ø kop van de ring 18 mm. ca 5.1 gr ø 62

Ring zilv.zirk./parel
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 met zwarte zoetwaterparel en zirconia's. Ring met bewerkte randen met daarin om en om zirconia's en in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm, ca 7.6 gr ø 57

Ei geel
Resultaat: 80 EUR

Ei hanger verguld met barnsteen en blauw emaille, met diverse kleine steentjes over de hanger verdeeld. 15x26 mm

Nefriet collier 5 rij
Resultaat: 650 EUR

Collier Nefriet, 5 rij met GG 585/000 antieke sluiting. Een collier met 5 rijen gefacetteerde Nefrietkralen, ø 6.3 mm, met antieke ronde 19e eeuwse sluiting,ø 36.4 mm. De sluiting is bewerkt met grein...

Armband nefriet 3 rij
Resultaat: 230 EUR

Armband met Nefriet met GG 585/000 sluiting met zirconia. Armband, 3 rijen, van gefacetteerde nefrietkralen, ø 6.3, in diverse groentinten met een strakke GG staafsluiting met 2 rijen met zirconia's. ...

Ei groen
Resultaat: 50 EUR

Ei hanger, verguld met in het midden een vaas met bloemen, met emaille bewerking. 25x14 mm

Ei met rood
Resultaat: 65 EUR

Ei-hanger, met rood emaille en de rand volledig voorzien van zirconia's. 20x29 mm

2 Gouden spelden
Resultaat: 110 EUR

Steekspelden GG 750/000 met ramkop en schelp. Een steekspeld met een kop van een ram met steentjes in de ogen, 15x12.5 mm, met onedele stopper en een steekspeld met een schelp, 17.5x17.5 mm. Totaal ca...

Gouden broche
Resultaat: 80 EUR

Broche GG 585/000 gemaakt van een 18e eeuwse cape haak. Broche gemaakt van een capehaak, 40x20 mm. De broche heeft draagsporen. ca3.9 gr

Slavenband, Esprit
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 merk Esprit. Platte slavenband, 7 mm, met aan de bovenzijde een scharnier. De armband is gematteerd. 60x53 mm ca 16.5 gr

Lot ringen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met vergulde ringen . Lot met 7 verschillende ringen in diverse maten met o.a. zirconia's. De ringen zijn als nieuw.

Plaatarmband GG nico
Resultaat: 165 EUR

Plaatarmband, GG 750/000, met gevlochten band. Armband met plaat, 32x7.3 mm, voorzien van gravure en een dubbele armband gemaakt van een gevlochten schakel. De armband is voorzien van een bakslot en e...

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Collier ruwe diamant en parel, zwart
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Gouden Omega horloge
Resultaat: 580 EUR

Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr