Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tafelbel
Resultaat: 340 EUR

Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G

5 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

Fotolijstje
Resultaat: 60 EUR

Rechthoekig bewerkt zilveren 925/000, fotolijstje met fluwelen achterkant,, ca. 8x12cm., Cond.:U

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 90 EUR

Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.

Grote fotolijst
Resultaat: 120 EUR

Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G

Zilveren theezeef
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U

Zilveren cachet
Resultaat: 35 EUR

Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U

Suikerschep + theeduim
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G

Zilveren schaal, Shilling
Resultaat: 100 EUR

Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G

Beugel en kurk
Resultaat: 40 EUR

Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U

Dupont aansteker
Resultaat: 35 EUR

Aansteker Dupont, verguld. 35x47 mm met bewerking.

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)

Zilveren dienblad
Resultaat: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G

Divers plated + zilver
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 70 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G

Snuif tabaksdoos
Resultaat: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Zilveren strooier
Resultaat: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Zilveren mosterdpotje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U