Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G
Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.
Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G
Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U
Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U
Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G