Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten beeld, Maria
Resultaat: 35 EUR

Zuid Duits Maria-beeld ca. 1800. Barok met originele polychromie en opschrift "Ave Maria". Armen zijn eraf 24cm. Cond.: R-G

2 Bronzen boedha's
Startprijs 50 EUR

Twee oude bronzen boedha's 2e helft 20e eeuw 15-23cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend liggende lezende jongen met varken en liggend lezend meisje met kat 12x18x10cm. en 11x17x10cm. Cond.: G

Brons, Jorg Steegmöller
Startprijs 115 EUR

Oude bronzen muziekspelende kabouter, gemaakt door Jörg Steegmöller 20e eeuw in goede staat 27x20x11cm.

Bronzen adelaar
Startprijs 125 EUR

Oude bronzen adelaar op marmeren voet ca. 1930 in goede staat 14x18x10cm.

Bronsje, Keck
Resultaat: 130 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 135 EUR

Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.

Bronzen olifant
Startprijs 145 EUR

Oude bronzen Afrikaanse olifant 20e eeuw 20x30x9cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco dame
Startprijs 180 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 H.: 18cm. Cond.: G

3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G

Bronzen beeld, tijger
Startprijs 110 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

2 Javaanse beeldjes
Startprijs 25 EUR

Twee oude Javaanse figuren van palissanderhout in originele staat 23-32cm. Cond.: G

2 Houten bustes
Startprijs 30 EUR

Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.

Weens bronsje
Startprijs 30 EUR

Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G

2 Aziatische beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.

2 Houten beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G

3 Houten beelden
Startprijs 30 EUR

Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G

Beeld, hond
Resultaat: 45 EUR

Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.

Marmeren buste
Startprijs 90 EUR

Decoratieve wit marmeren buste met zwart marmeren voet 20e eeuw. Bovenrand zwart marmer beschadigd, 39cm. Cond.: R-G

Beeld, moeder met kind
Startprijs 180 EUR

Frans Art Nouveau beeld, koud beschilderd met marmeren voet en onyx bal ca. 1910 (compositie metaal). Voorstellend moeder met kind (minimale chips marmer) 38x41x13,5cm. Cond.: R-G

Tibetaanse boedha
Startprijs 90 EUR

Oude bronzen TIbetaanse boedha met restvergulding 20e eeuw 22x15x10cm. Cond.: G

Afrikaans figuur, jager
Startprijs 60 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een krijger met jacht-troffee (hoorntjes van bokje missen) 20e eeuw 82cm. Cond.: R-G

Bronzen plaquette
Startprijs 80 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Afrikaans beeld
Startprijs 50 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellend een Afrikaan die een tabakspijp rookt 97cm. Cond.: G