Twee bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend liggende lezende jongen met varken en liggend lezend meisje met kat 12x18x10cm. en 11x17x10cm. Cond.: G
Oude bronzen muziekspelende kabouter, gemaakt door Jörg Steegmöller 20e eeuw in goede staat 27x20x11cm.
Oude bronzen adelaar op marmeren voet ca. 1930 in goede staat 14x18x10cm.
Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 H.: 18cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.
Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G
Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.
Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G
Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Decoratieve wit marmeren buste met zwart marmeren voet 20e eeuw. Bovenrand zwart marmer beschadigd, 39cm. Cond.: R-G
Oude bronzen TIbetaanse boedha met restvergulding 20e eeuw 22x15x10cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een krijger met jacht-troffee (hoorntjes van bokje missen) 20e eeuw 82cm. Cond.: R-G