Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...
Oude Wilsco stoommachine met aandrijving en accessoires w.o: 2 metaalbewerkers, waterrad etc. (bijgeschilderd) Geheel bevestigd op een plaat 23x60x40cm. Cond.: R-G
Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.
Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G
Zakje met bloedkoralenkralen. Rondjes, tonnetjes en takjes. ca 75 gr
Ring en twee broches GG 585/000. Een fijne getorste ring, 1.5 mm, met in het midden 3 kleine pareltjes, ø 53, een fijne staafbroche met in het midden een smaragd geslepen smaragdje, 2.3x2.7mm, aan de ...
Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr
Lot met 6 goud op zilveren ringen en diverse oorknoppen. Zes ringen met o.a. schakelmotieven en zirconia's en diverse oorknoppen met gekleurde stenen, zirconia's en pareltjes. 16 paren. o.a. chirurgis...
Lot met diverse sieraden o.a. een rozenkwartsketting, parels, armband en broches.
Twee granaatcolliers met een GG 585/000 sluiting. Een langcollier met granaten, ø 8 mm, bevestigd aan een GG ovale sluiting, lengte 65 cm en een collier met granaten, ø 7-10 mm, met veeroog, lengte 44...
Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...
Hanger en collier zilver 835/000. Fijn jasseroncollier, ø 3.8 mm met grote hanger, jaren 70 met organische bewerking, 60x43 mm. Lengte 70 cm ca 38.5 gr
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.
Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G
Chinees porseleinen penselenvaas 18e-19e eeuw met geisha decor (gesigneerd) in goede staat 11,3xø6,6cm.
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R