Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), oud Gronings poorthuisje
Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G
Suwela Ubud Bali 1988 (batek schilderij), olieverf op linnen, vogels bij een waterpoel 133x90cm. Cond.: G
Ingekleurde landkaart 17e eeuw van het Middellandse Zee gebied. De beschrijving van de Reysen Pauli en van de andere apostelen, door D. Stoopendael fecit, ets op papier, vouwnaad iets ingescheurd 45x3...
S. Pollentine, olieverf op paneel, 3 mussen op een tak 18,5x14,5cm. Cond.: G
Herman Berserik 1977 (Den Haag 1921 2002), ingekleurde proef 2e staat 24 maart 1977 (flessen met zeilschepen), ets op papier 25x20cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, de Bommelas 40x50cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x18cm. Cond.: G
B. de Vries, olieverf op linnen, Hollands ijspret met molen 40x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1951 (Duitse School), olieverf op linnen, portret 39x42cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G
H. Schjeafbeck 1912?, gemengde techniek op papier, portret met bloem 40x40cm. Cond.: G
Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten, olieverf op linnen, landschap met bosgezicht, hooiwagen en schaapskudde 65x48cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R
Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G
H.C. Visscher de Jonge excudit, 16e eeuwse gravure, "E. Coninxloo inventor". Prachtige gravure met Latijnse en Hollandse teksten Johannes q.1. Lichte randschade 52x45cm. Cond.: R-G
Twee 17e-18e eeuwse sepia's ongesigneerd, sepia op papier, twee mannen met wandelstok 25-19cm. Cond.: G