Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Steinway vleugel
Resultaat: 10.000 EUR

Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...

Handwerk tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse Willem III naaitafel ca. 1860 met snijwerk en origineel wortelnoten vakverdeling. In zeer goede originele staat 73x55x38cm.

Secretaire
Resultaat: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Louis Quinze barok-secretaire met origineel beslag in originele staat (oudere restauraties) 103x103x60cm. Cond.: G

Mahonie kast
Resultaat: 400 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten 19e eeuwse uitneembare kast ca. 1840, lichte fineerschade 205x140x47cm.

Tafeltje, 2 laden
Resultaat: 20 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R

Theetafel
Resultaat: 20 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

2x Voetenbankje
Resultaat: 110 EUR

Twee oude antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...

Hutkoffer
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.

Mahonie tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.

Glazen salontafel
Resultaat: 30 EUR

Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R

Antieke spiegel
Resultaat: 30 EUR

Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.

2x Breistoeltje
Resultaat: 75 EUR

Twee breistoeltjes: 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G en 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffer...

Empire commode
Resultaat: 110 EUR

Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.

Halkastje
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Bonheur met spiegel
Resultaat: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur ca. 1860 met ovale spiegel (1 stukje lijst mist, verder in goede originele staat) 193x102x51cm.

Rookstoel
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten verstelbare rookstoel, ca. 1900, bekleed met zwart leder, in goede staat. 104x84x67cm.

Gestoffeerd krukje, Louis XIV
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize stijl hocker 20e eeuw, gestoffeerd met zijde in zeer goede staat 48x47x45cm.

Hollandse vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...

Eiken commode
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten empire 4-laden commode ca. 1830 in redelijke staat (1 lijst voor is weg) 103x98x45cm.

Chiffoniere
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse chiffoniere met 6 lades, ongerestaureerd met origineel beslag ca. 1860 (lichte beschadiging) 162x100x46cm. Cond.: R-G

Piedestal
Resultaat: 60 EUR

Piedestal ca. 1920 In de vorm van een zuil creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.

Scheerspiegel
Resultaat: 100 EUR

Staande 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel (in hoogte verstelbaar) met 2 opbergvakken in goede staat 160cm.

Bloemtafel
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G

Tafeltje, 4-spant poot
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse bijzettafel met 4-spant poot en geschulpt blad in goede staat 53x76x60cm.