Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire klok
Resultaat: 500 EUR

Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...

Staande klok
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...

3-Delig pendulestel
Resultaat: 350 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...

Staande Engelse klok
Resultaat: 600 EUR

Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.

Beschilderd klokje
Resultaat: 40 EUR

Oud Zwitsers houten klokje 2e helft 20e eeuw met Junghans uurwerk. Beschilderd en met gouddecor 25x17x8cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Amerikaanse mahoniehouten tafelklok, gemerkt Jerome en Co New Heaven ca. 1900 in goede staat 34x25x12cm.

Tafelklokje met slinger
Resultaat: 75 EUR

Kleine pallisander tafelpendule met slinger ca. 1900 in goede staat 16x12,5x8cm.

Zaanse wandklok
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollandse wortelnoten Zaanse klok met bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x26x17cm.

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwald schilderijklok met goud- en floraal decor ca. 1870 (2 tollen missen) 40x33x22cm. Cond.: G

Eiken regelateur
Resultaat: 35 EUR

Massief eikenhouten Jugendstil wandregelateur van Junghans ca. 1910 in goede originele staat 83x38x29cm.

Reiswekker
Resultaat: 170 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 in originele foudraal met sleutel in goede staat (geen slagwerk) 12x10x9,5cm. Cond.: G

Pendule met groot beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...

Pendule
Resultaat: 45 EUR

Oude bronzen pendule 2e helft 20e eeuw. Duits F.H.S. uurwerk met halfuurslag op dubbele bel Cond.: G

Warmink klok
Resultaat: 20 EUR

Grote oude mahoniehouten pendule met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 37,5x28x17cm.

Vrijslinger, Junghans
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenhouten Junghans vrijslinger ca. 1890 met geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 87x40x20cm.

Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR

Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...

3-Delig marmeren pendulestel
Resultaat: 170 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G

3-Delig keramiek pendulestel
Startprijs 175 EUR

Driedelig Frans pendulestel met keramieken Delftse stijl ca. 1880 met compositie metalen ornamenturen, 8-daags uurwerk met halfuurslag. Keramiek pendule is gerestaureerd 50x36x16cm. en 34x20x14cm. Con...

Engelse staande klok
Resultaat: 450 EUR

Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.

Eiken wandklok, BimBam
Startprijs 20 EUR

Antieke Junghans Bim Bam regelateur met eikenhouten kast en facetgeslepen glas (halfuur-slag) 82x38x18cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.000 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 30 EUR

Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G

Klok, vrouw met harp
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G