Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...
Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...
Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.
Oud Zwitsers houten klokje 2e helft 20e eeuw met Junghans uurwerk. Beschilderd en met gouddecor 25x17x8cm. Cond.: G
Amerikaanse mahoniehouten tafelklok, gemerkt Jerome en Co New Heaven ca. 1900 in goede staat 34x25x12cm.
Kleine pallisander tafelpendule met slinger ca. 1900 in goede staat 16x12,5x8cm.
Oude Hollandse wortelnoten Zaanse klok met bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x26x17cm.
Duitse Schwarzwald schilderijklok met goud- en floraal decor ca. 1870 (2 tollen missen) 40x33x22cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Jugendstil wandregelateur van Junghans ca. 1910 in goede originele staat 83x38x29cm.
Franse reiswekker ca. 1900 in originele foudraal met sleutel in goede staat (geen slagwerk) 12x10x9,5cm. Cond.: G
Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...
Oude bronzen pendule 2e helft 20e eeuw. Duits F.H.S. uurwerk met halfuurslag op dubbele bel Cond.: G
Grote oude mahoniehouten pendule met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 37,5x28x17cm.
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger ca. 1890 met geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 87x40x20cm.
Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Driedelig Frans pendulestel met keramieken Delftse stijl ca. 1880 met compositie metalen ornamenturen, 8-daags uurwerk met halfuurslag. Keramiek pendule is gerestaureerd 50x36x16cm. en 34x20x14cm. Con...
Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.
Antieke Junghans Bim Bam regelateur met eikenhouten kast en facetgeslepen glas (halfuur-slag) 82x38x18cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G
Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G