Zilveren spiegelei-schep met ronde bak (23x9,5cm.) met deels opstaande rand/steelaanzet Haags lofje en steel met parelrand. Voorzien van exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten anno 1915, 8...
Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Lot zilver: 3 gespen en een armband. Twee ovale gespen: 835/000 ca. 1850, MT.: Wieger Hupselman, Deventer, 4cm., Grote rechthoekige gesp: 2e gehalte, Grootkeur, MT.: van der Ree, Schoonhoven, Jaarlett...
Twee-delige Zeeuwse zilveren ceintuurgesp met filigrainbewerking, 835/000, ca. 34gr., L., 10cm., Cond.:U
Vier Hollands zilveren asbakjes met diverse typische Hollandse voorstellingen, 835/000 ca. 1940, ca. 120gr. ø6,5cm.
Kavel van 3 delen zilver: 2x zilveren theezeef (1x strak gevormde theezeef met onderschotel, ø9cm. en 1x theezeef met getorste rand en bewerking ø7cm.) en 1x peperstrooier, gelobt strak model met hout...
Kavel divers zilver waaronder: 2 sigarettenetuis, 3 asbakken, 1 theezeef zonder steel, 5 servetbanden, 1 vingerdoekring, 1 dessertlepel, 1 dienlepel met bloemmotief, 4 theelepels, 1 zoutschepje, 1 zuu...
Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G
Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G
Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U
Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.
Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.
Driehoekige karaf gevat in opengewerkt zilveren omhulsel van kleine bladmotieven. Op glazen bodem: A660 13 UCB Buitenlandse makelij: 2e gehalte 24xø12cm. Cond.: U
Hollandse laat Empire zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak, voorzien van fijne parelrand en steel met dubbele filetrand, MT: Hermanus van Delden Zwolle anno 1823, 835/000 ca. 26gr, L.: 15c...
Zilveren natfruitschep met schuitvormige ajopurgezaagde bak, onderste deel van de steel met reliëfdecor van een vogel e.d.. Tussenstuk rechthoekig geprofileerd en glad bovenstuk bekroond door een apos...
Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U
Zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde bak en steeleinde met waaierbekroning, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschotel ca. 1890, 835/000, ca. 18gr. L.: 13cm.
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.
Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U
Zilveren boterspatel met fraai gevormde bak en steel met parelrand, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1891, 835/000, ca. 30gr. L.: 17,5cm.
Vier antieke Hollands zilveren bijbelsloten 835/000, ca. 1850, samen ca. 92gr. Cond.:G
Lot zilveren lepels en een plated Euromast lepel. Zilvergewicht ca. 125 gr., Cond.:G