Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren spiegelei schep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren spiegelei-schep met ronde bak (23x9,5cm.) met deels opstaande rand/steelaanzet Haags lofje en steel met parelrand. Voorzien van exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten anno 1915, 8...

Divers bestek
Resultaat: 600 EUR

Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.

Gouden naaidoosje
Resultaat: 315 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

Lot zilver gespen
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver: 3 gespen en een armband. Twee ovale gespen: 835/000 ca. 1850, MT.: Wieger Hupselman, Deventer, 4cm., Grote rechthoekige gesp: 2e gehalte, Grootkeur, MT.: van der Ree, Schoonhoven, Jaarlett...

Gesp zilver 2 delig
Resultaat: 50 EUR

Twee-delige Zeeuwse zilveren ceintuurgesp met filigrainbewerking, 835/000, ca. 34gr., L., 10cm., Cond.:U

4 Zilveren asbakjes
Resultaat: 50 EUR

Vier Hollands zilveren asbakjes met diverse typische Hollandse voorstellingen, 835/000 ca. 1940, ca. 120gr. ø6,5cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 3 delen zilver: 2x zilveren theezeef (1x strak gevormde theezeef met onderschotel, ø9cm. en 1x theezeef met getorste rand en bewerking ø7cm.) en 1x peperstrooier, gelobt strak model met hout...

Kavel zilver
Resultaat: 190 EUR

Kavel divers zilver waaronder: 2 sigarettenetuis, 3 asbakken, 1 theezeef zonder steel, 5 servetbanden, 1 vingerdoekring, 1 dessertlepel, 1 dienlepel met bloemmotief, 4 theelepels, 1 zoutschepje, 1 zuu...

Bestek zilver
Resultaat: 185 EUR

Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G

Zilveren pijpje met vis
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U

Zilveren schaal, gehamerd
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.

Karaf met zilver
Resultaat: 70 EUR

Driehoekige karaf gevat in opengewerkt zilveren omhulsel van kleine bladmotieven. Op glazen bodem: A660 13 UCB Buitenlandse makelij: 2e gehalte 24xø12cm. Cond.: U

Zilveren suikerstrooilepel
Resultaat: 60 EUR

Hollandse laat Empire zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak, voorzien van fijne parelrand en steel met dubbele filetrand, MT: Hermanus van Delden Zwolle anno 1823, 835/000 ca. 26gr, L.: 15c...

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 85 EUR

Zilveren natfruitschep met schuitvormige ajopurgezaagde bak, onderste deel van de steel met reliëfdecor van een vogel e.d.. Tussenstuk rechthoekig geprofileerd en glad bovenstuk bekroond door een apos...

3 Zilveren vorken
Startprijs 20 EUR

Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren olijflepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde bak en steeleinde met waaierbekroning, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschotel ca. 1890, 835/000, ca. 18gr. L.: 13cm.

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Zilveren boterspatel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren boterspatel met fraai gevormde bak en steel met parelrand, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1891, 835/000, ca. 30gr. L.: 17,5cm.

4 Zilv bijbelsloten
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Hollands zilveren bijbelsloten 835/000, ca. 1850, samen ca. 92gr. Cond.:G

Lot lepels zilv
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren lepels en een plated Euromast lepel. Zilvergewicht ca. 125 gr., Cond.:G