Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese siervaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G

3 Chinese kommen
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.

Celadon schotel
Resultaat: 290 EUR

Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G

Schaaltje
Resultaat: 65 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje, geschulpt met decor van landschappen. Waarschijnlijk onderschaaltje voor trekpot, in goede staat 9x10x1,5cm.

5 Delen speksteen
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese spekstenen 6-delige figuur, voorstellend vier hoogwaardigheidsbekleders op rots ca. 1900 in goede staat 30x22x5cm.

35 Empire borden
Resultaat: 75 EUR

Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.

Fam Rose vaas
Resultaat: 850 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.

3 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.

Keramieken sprinkhaan
Resultaat: 40 EUR

Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G

Chinese penselenvaas
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas 18e-19e eeuw met geisha decor (gesigneerd) in goede staat 11,3xø6,6cm.

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 95 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R

2 Vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Kantonese vazen ca. 1910 met geisha decors in goede staat 20xø8cm.

Chinees trekpotje
Resultaat: 150 EUR

Chinees familie Roze porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met decor van bloemen en vogels (tuit beschadigd) 13x17xø10cm. Cond.: R

5-Delig kaststel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Vleesschotel, Queng Long
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G

Rosenthal eetservies
Resultaat: 135 EUR

Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G

2 Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap in goede staat ø37cm.

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G

Kang Xi kaststel
Resultaat: 85 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws kaststel met figurendecors (Koninklijke familie), gesigneerd. 1x vaas beschadigd, 1x vaas met chip bovenrand, 1x vaas deksel beschadigd 26-28cm. Cond.: M

2 Hondenbeeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse porseleinen Hutschenreuther honden: pekinees en een poedel. 2e helft 20e eeuw. 9-17cm., Cond.:G

Masons servies
Resultaat: 200 EUR

Antiek Engels Masons servies "Paynsley Paith England" 1e helft 20e eeuw met o.a: borden, schalen, sauskom, schenkkannen, terrines etc. (minimale chip mogelijk) 5-35cm. Cond.: G

Wedgwood
Resultaat: 160 EUR

Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...

2 Hummel figuren, klassiek
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G

Porseleinen servies
Resultaat: 145 EUR

Oud porseleinen Droste servies bestaande uit: tablet, cacaokan, 4 kop&schotels en 4 bekers in goede staat 7-38cm.