Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Theekistje
Resultaat: 210 EUR

Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.

Grote koffiemolen
Resultaat: 110 EUR

Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.

Parfumflesjes
Resultaat: 210 EUR

Kavel met ca. 230 tot 240 parfumflessen waarvan het meerendeel ongeopend. Geheel in plexiglas vitrines met diverse bekende merken. In zeer goede staat ca. 2-5cm. Het betreft hier modelflesjes met de o...

Kunstwerk
Resultaat: 35 EUR

Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G

2 Koffers
Resultaat: 130 EUR

Twee vooroorlogse reiskoffers: 1x metaal 90x36x51cm. en 1x hout met bekleding 101x33x53cm. Cond.: G

2 Hazen pannen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse koperen hazenpannen/braadpannen in goede staat 54-60cm.

Jugendstil standaard
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil stijl standaard (schildersezel) met floraal zweepslagmotief en vrouw 20e eeuw 65x25x26cm. Cond.: G

Bakje met diversen
Resultaat: 45 EUR

Kavel divers oud en antiek o.a: verrekijker, porseleinen plaquette, ivoor, Buckle, dolk, messen, flacon, gewichtendoosje etc. 4-23cm. Cond.: R-G

6 Kandelaars
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...

Zwaard/Sabel met anker
Resultaat: 450 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G

Doosje
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse wortelnoten naaidoos met spiegel, vakverdeling en origineel slot met sleutel. In goede staat 10,5x27x13cm.

Cloisonne met figuren
Resultaat: 40 EUR

Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G

Antieke bijbel
Resultaat: 80 EUR

Bijbel ca, 1900 "The Holy Bible", W.R.M. Phun en Son Glasgow, London" met gekleurde illustraties en messing beslag 17x27x34cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Resultaat: 50 EUR

Bijbel ca. 1900 "The Illustrated National Family Bible", Scott + Henry Biblical Literature tothe United Presbyterian Church met gekleurde platen en messing beslag 33x27x10cm. Cond.: G

Messing aker
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.

Theestoof
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G

Messing bloembak
Resultaat: 15 EUR

Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G

Boek, Slot te Muiden
Resultaat: 40 EUR

Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G

Boek, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiquarisch boek ca. 1800 "Minnezangen en Idyllen door H. Tollens C.Z. te AMsterdam by Pieter Johannes Uylenbroek MDCCC, opdracht aan mijn tedergeliefde gebrande catharina rivier" 23x15cm. Cond.: G

4 Delen Martinet
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G

Messing etagere-tafel
Resultaat: 70 EUR

Messing bewerkte etagere tafeltje in Historisme stijl 20e eeuw 72x28x28cm. Cond.: G

Wandornament
Resultaat: 35 EUR

Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G

Miniatuur op ivoor
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G