Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.
Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G
Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 29x38x50cm. Cond.: G
Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G
Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R
Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G
Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.
Zes oude matglazen lampenkappen 20e eeuw in tulpvorm 9,5xø15cm. Cond.: G
Grote oude kristallen facetgeslepen bokaal met groenkleurig kristal ca. 1930 (chip van voet) 30cm. Cond.: G
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 50x34x13cm. Cond.: G
Vijf-delig geslepen kristallen olie- en azijnstel met diamant- en waaierslijpsel in fraai geslepen kristallen ster op de bodem en draaibaar plateau (kleine schade) 23xø16cm.
Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G
Kavel van 6 oude porseleinen figuren (o.a: Goebel): 1x Goebel vogel op tak (beschadigd), 1x Goebel kleine vogel op tak en 4x boxer honden waarvan 3x Goebel 3-25cm. Cond.: G
Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.
Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke kristallen/glazen karaffen: 1x stel facetgeslepen karaffen met bloemendecors, 1x gegraveerd glas 19e eeuw met guirlandes en 2x amandelgeslepen karaffen (1x met zilveren dop) Cond.: G
Kavel van 31 spijkerbol tuitvaasjes ca. 1960, gekleurd en neutraal in goede staat 15-26cm.
Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G
Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Drie gekleurde matglazen Jugendstil delen ca. 1910 (minimale chip) 14x15x5cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...