Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire klok
Resultaat: 500 EUR

Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...

Stoommachine
Resultaat: 85 EUR

Oude Wilsco stoommachine met aandrijving en accessoires w.o: 2 metaalbewerkers, waterrad etc. (bijgeschilderd) Geheel bevestigd op een plaat 23x60x40cm. Cond.: R-G

Grote koffiemolen
Resultaat: 110 EUR

Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.

Schilderij, kerk aan water
Startprijs 30 EUR

Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G

Schilderij, branding
Resultaat: 1.900 EUR

Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G

Gouache
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G

Schilderij, boten op meer
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G

Edzard Koning
Resultaat: 800 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G

Zakje bloedkoraal
Resultaat: 160 EUR

Zakje met bloedkoralenkralen. Rondjes, tonnetjes en takjes. ca 75 gr

Ring en broches 2x GG
Resultaat: 65 EUR

Ring en twee broches GG 585/000. Een fijne getorste ring, 1.5 mm, met in het midden 3 kleine pareltjes, ø 53, een fijne staafbroche met in het midden een smaragd geslepen smaragdje, 2.3x2.7mm, aan de ...

Streekbroche GG
Resultaat: 55 EUR

Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr

Lot oorknoppen en ringen
Resultaat: 25 EUR

Lot met 6 goud op zilveren ringen en diverse oorknoppen. Zes ringen met o.a. schakelmotieven en zirconia's en diverse oorknoppen met gekleurde stenen, zirconia's en pareltjes. 16 paren. o.a. chirurgis...

Lot divers
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse sieraden o.a. een rozenkwartsketting, parels, armband en broches.

Granaatcollier 2x
Resultaat: 75 EUR

Twee granaatcolliers met een GG 585/000 sluiting. Een langcollier met granaten, ø 8 mm, bevestigd aan een GG ovale sluiting, lengte 65 cm en een collier met granaten, ø 7-10 mm, met veeroog, lengte 44...

Armband en Broche GG
Resultaat: 290 EUR

Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...

Hanger +coll. zilv
Resultaat: 40 EUR

Hanger en collier zilver 835/000. Fijn jasseroncollier, ø 3.8 mm met grote hanger, jaren 70 met organische bewerking, 60x43 mm. Lengte 70 cm ca 38.5 gr

Lot restzilver
Resultaat: 40 EUR

Lot met restzilver, diverse gehaltes ca 170 gr

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.

Gouden naaidoosje
Resultaat: 315 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

3 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.

Keramieken sprinkhaan
Resultaat: 40 EUR

Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G

Chinese penselenvaas
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas 18e-19e eeuw met geisha decor (gesigneerd) in goede staat 11,3xø6,6cm.

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 95 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R

2 Vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Kantonese vazen ca. 1910 met geisha decors in goede staat 20xø8cm.