Zilveren Generaliteitsgulden Gelderland, overslag 1786/1765, Cond.: PR
Kavel van 5 Nederlandse antieke munten, diverse provincies (6 stuiver + 1 gulden) Cond.: G
Negen zilveren stuivers (5 cent) Koning Willem III, verschillede jaartallen (geen duplicaten) 1850-1887
Munt van 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. Gustav (60 Kreuzer) KM 73. Cond.: VF
Zes zilveren dubbeltjes (10 cent) Koning Willem III, verschillende jaartallen (geen duplicaten) 1881-1890
Twintig bronzen halve stuivers (2,5 cent), verschillende jaartellen (geen duplicaten) Willem III en Wilhelmina 1877-1941
Kavel van 14 zilveren diverse munten o.a: Litouwen, Tunesië, Malta en Hongarije Cond.: FR-ZFR
Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR
Bijzonder en zeldame antieke muntweger voor 1/2 en hele gouden sovereign, gekeurd en gemerkt Harrison
Grote Duitse zilveren (925/000) penning, ca. 276gr. (zilver) Cond.: ZFR
Zilveren Philipsdaalder type 1 Gelderland Hertogdom anno 1557.
Vijftien verschillende zilveren kwartjes (25 cent) Koningin Wilehalmina 1902-1944
Kavel van 5 zilveren Chinese munten o.a: trade dollars en 3 herinnerings dollars Cond.: ZFR
Gouden dukaat Koninkrijk Holland onder Lodewijk Napoleon, 2e nieuwe type anno 1809 (kleine klemsporen) Cond.: PR