Antiek Oosters ivoren figuur van man met lendedoek (mist iets in de handen) in goede staat 15cm.
Oude Chinese benen netsuke, voorstellend een kikker bij een kool, 1e helft 20e eeuw 4,5cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.
Oude staande Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 6cm.
Originele potvis tand in de vorm van een pinguïn ca. 1930 (stukje snavel beschadigd) 11cm. Cond.: R-G
Oude Chinese benen snuffbottle, voorstellend een kikker op aubergine 1e helft 20e eeuw 9cm. Cond.: G
Oude benen Chinese netsuke, voorstellend ratten 1e helft 20e eeuw 4xø3cm. Cond.: G
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G
Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G
Zes oude Oosterse benen snijwerken 20e eeuw met o.a. drakendecor (enkele beschadigingen mogelijk) 15-19cm. Cond.: R-G
Twee oude Oosterse handgesneden benen figuren 20e eeuw, voorstellend geisha's in goede staat 34-35cm.
Antiek Oosters ivoren vrouwelijk figuur met stamper in goede staat 17cm.