Grote oude benen bewerkte slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 75x13x15cm. Cond.: G
Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 27cm. Cond.: G
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 26cm. Cond.: G
Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.
Zeldzame antieke hoornen Chinese opengewerkte dekselpot met drakendecor (wierookbrander?) in goede staat 27xø6,5cm.