Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.
Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72
Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Corneille, houten beschilderde sculptuur, olieverf op hout, 86x50x12cm. Cond.: U
Antiek 3-delig Engels servies 1098gr in Queen-Anne stijl van zilverfabriek Walker & Hall. Puntgaaf. ca 18cm hoog.
Bord met monogram:C M H R omstreeks 1880 na Weens voorbeeld van 1780 beschilderd. ø24cm.
Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G
Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G
Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.
Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G
Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.
Oorstekers GG 750/000 met smaragd samen 7.20 ct. in zeer goede kleur, en briljanten Champagne/SI 1.28 ct., 10.4 gr.
Bernard van Vlijmen (geb. Den Haag 1895), olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen, 50x60cm. Cond.: U
Meervelden icoon, Russisch 2e helft 19e eeuw. vlnr: Kazansnaja, Verrijzenis, Nicolaas, 6 Heiligen, Joris en de draak, Parasneva, Apostel.31 x 27 cm.
Armbandhorloge GG, gemerkt Longines, met seconde aanwijzing,totale lengte 24cm, met schuifband.47.1 gr.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U
Jan Jans (1893 - 1963 Almelo), olieverf op linnen, landschap met werkende boer, 30x40cm. Cond.: U
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.