Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Borden Fam. Rose
Resultaat: 125 EUR

3 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, 1 minimale chip, 1 haarscheurtje ø23cm.

Ring GG
Resultaat: 120 EUR

Ring GG 585/000 met een robijn,smaragd en saffier carre en 2 briljanten W/SI 0.10ct.,Ø 53, 2.9 gr.

Zilveren beker, verguld
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren beker met prachtige bewerkte voet, 835/000, 19e eeuws, 177gr. ø8 x 16cm.

Kavel Robijnen
Resultaat: 120 EUR

Kavel Robijnen 3.08 ct. Garnitur 8 stenen, Siam zeer goede kleur (foto gelijk)

Olieverf op linnen
Resultaat: 120 EUR

Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U

2 Messing vazen
Resultaat: 120 EUR

2 Messing vazen met oren, ca. 1880, 32x23cm.

Pop A.M. 390
Resultaat: 120 EUR

Pop Armand Maseille (Germany 390 A.10.M.),met porseleinen hoofd ,originele kleertjes. H: 55cm.

Staartklok Hindelopen
Resultaat: 120 EUR

Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G

Kartelklok
Resultaat: 120 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.

Imari dekselpotje
Resultaat: 120 EUR

Imari dekselpotje/theebusje, ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden en 2 scheepjes aan de rand van de pot, 10x7,5x12,5cm. Cond.: G

6 Chinese kop en schotels
Resultaat: 120 EUR

6 Chinese kop en schotels, blauw/wit met landschapsdecor, 18e eeuw, Chien Lung, ø11,5cm. Schotels zijn gaaf, diverse kopjes met chip 4,5xø7cm.

J. de Vos, polderlandschap met vissers
Resultaat: 115 EUR

J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U

Grammofoon
Resultaat: 110 EUR

Grammofoon met koperen tuit en houtsnijwerk, 20e eeuw, 75x83x42cm. Cond.: G

Fossiel
Resultaat: 110 EUR

Stenen fossiel van een vogelachtige. 10x12x0,8cm.

Biedermeier bank
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier bank in zeer goede staat (bekleding is aan vervanging toe), 170x97x65cm. Cond.: G

2 x Bijzettafeltje
Resultaat: 110 EUR

2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 110 EUR

2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.

Romeinse oliekruik + mal
Resultaat: 110 EUR

Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø

Pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm

Zilveren slagroomkom
Resultaat: 100 EUR

Zilveren slagroomkom,160gr.

Parelsnoer
Resultaat: 100 EUR

Akoya kweekparel snoer,L. 40 cm.,Ø 7.5 mm.