3 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, 1 minimale chip, 1 haarscheurtje ø23cm.
Ring GG 585/000 met een robijn,smaragd en saffier carre en 2 briljanten W/SI 0.10ct.,Ø 53, 2.9 gr.
Antiek zilveren beker met prachtige bewerkte voet, 835/000, 19e eeuws, 177gr. ø8 x 16cm.
Kavel Robijnen 3.08 ct. Garnitur 8 stenen, Siam zeer goede kleur (foto gelijk)
Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U
Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G
Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.
6 Chinese kop en schotels, blauw/wit met landschapsdecor, 18e eeuw, Chien Lung, ø11,5cm. Schotels zijn gaaf, diverse kopjes met chip 4,5xø7cm.
J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U
Grammofoon met koperen tuit en houtsnijwerk, 20e eeuw, 75x83x42cm. Cond.: G
2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U
2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.
Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse
Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø
Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm