Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnfleshouder 925/000 rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes met glazen blauw binnenbakje, ø12.5, H 4.5 cm.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Diversen goud
Resultaat: 100 EUR

Diversen goud, 12.8 gr.

Kavel Robijnen
Resultaat: 100 EUR

Kavel Robijnen 2.56 ct., garnitur 7 stenen zeer goede kleur.foto gelijk

Tom Ancone, bloemen op vaas
Resultaat: 100 EUR

Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U

Rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R

Hundertwasser
Resultaat: 100 EUR

Hundertwasser, gemengde techniek.

J. v.d. Laan, rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U

Meindert Volkers
Resultaat: 100 EUR

Meinert Volkers (Enschede 1927 -), olieverf op paneel, zomers abstact landschap, 49x40cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met koeien, 40x60cm. Cond.: U

Pieter Scheen, blauw
Resultaat: 100 EUR

Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G

Landschap met figuren
Resultaat: 100 EUR

Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G

Hollands stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren. 50x60cm. Cond.: G

Hageman, polderlandschap
Resultaat: 100 EUR

Gesig. J. Hageman, polderlandschap 50x70cm. Cond.: M

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 100 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

Kaarsenstandaard 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U

Kerkbel
Resultaat: 100 EUR

Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U

2 Tuinleeuwen
Resultaat: 100 EUR

2 Tuinleeuwen van gegoten beton, 20e eeuw, 47x20x24cm. Cond.: U

2 Haardbokken
Resultaat: 100 EUR

2 Kapitale haardbokken, brons gegoten, ca. 1880, 57x33cm.

Grote bronzen wandluster
Resultaat: 100 EUR

Grote bronzen wandluster met bronzen vrouwenfiguur, midden 19e eeuw. H:70cm.

Grote regelateurklok
Resultaat: 100 EUR

Grote regelateurklok met notenhouten kast.

Piano
Resultaat: 100 EUR

Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U

4-ladencommode
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten laden commode Duitsland 108x62x78cm. Omstreeks 1900