12 Zilveren lepeltjes, 24gr heft van de lepel fijn gegrafeerd 8,5cm.
Zilveren koektrommel 800/000, 1e helft 20e eeuw, gemerkt: Heinrich Bleyer Jr. H.:15cm. 765gr.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm
Designer collier, middelstuk en sluiting GG 750/000,briljantenW/VVS 0.32 crt.aan een zwart 5-rijig nijlonkoord L 46 cm., 23.8 gr.
Klipoorstekers GG750/000 met ieder 2 briljanten TW/VSI 0.16ct. 11.4 gr.
Ring WG 750/000 met een witte en grijze zeer fijne akoyakweekparel Ø 8mm.en 5 diamant navettes TW/VVSI 0.62 ct.,Ø53, 6.4 gr.
Hanger GG/WG 585/000 met een zuidzee parel 12.5 mm.,en een briljant W/SI 0.22 ct.,6.6 gr.
Akoya parel collier 3 rijig Slot WG 585/000. Zwarte akoyaparels 4 mm.,L.39 cm.
Rose parel collier,met karabijn sluiting en 14 tussenstukjes WG 750/000. Kweekparels 9 mm.,L. 41 cm.,41.3 gr.
Oorstekers GG 585/000 met ieder 2 akoya parels 6 mm. en briljanten W/SI 0.09 ct.,L.45 mm.,5.8 gr.
6 antieke Deens vergulde zilveren lepeltjes in originele doos. Met emaille aan de bovenkant, zeer apart.
Fraaie zilveren zoutstrooier/suikerstrooibus met leuke afbeeldingen 925/000 (iets beschadigd), 10xØ5,3cm. 88gr.
Antieke zilveren aspergetang 800e met vergulde binnenkant. 180gr. ca 24cm
Antiek zilveren bijbelslot 28gr. .Holland 18e eeuw. ca6.5x3.5cm