Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany- stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

24-Delige messenset
Resultaat: 60 EUR

24-Delige messenset

Kavel blikken
Resultaat: 10 EUR

Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U

Pop in doos (met certificaat)
Resultaat: 80 EUR

Originele Annette Himstedt pop genaamd Lona, in originele doos met certificaat 1993/1994. L:75cm, Cond.: G, nieuwprijs 500 euro

Fedor van Kregten
Startprijs 1.750 EUR

Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G

P.A.Nijgh
Resultaat: 60 EUR

Pieter Arie Nijgh, Zierikzee proefdruk, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U

Willem de Zwart
Resultaat: 60 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), houtskool opgehoogd met wit, tekening op papier, landschap, 16x12cm. Cond.: G

S. Coleman
Resultaat: 500 EUR

S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U

S. Naarden
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U

P.A.Nijgh
Resultaat: 80 EUR

Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U

4x Portretten, olieverf op paneel
Resultaat: 35 EUR

4 Portretten 1x gesigneerd Josef Sante, olieverf op paneel, 48x61cm, 46,5x38cm, 50x42cm en 75x38cm. Cond.: U

E.J.Ligtelijn
Resultaat: 150 EUR

Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U

Aquarel, interieur
Resultaat: 25 EUR

Aquarel op papier, boereninterieur, 23x29cm. Cond.: U

Jan van Delft
Resultaat: 15 EUR

Jan van Delft, vetkrijt. voorstellend een boom.95x66cm

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stadsgezicht 60x80cm

Bloemschilderij
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen, 40x50cm. Cond.: U

J.J.H.v.Leeuwen terras
Resultaat: 900 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U

Andries Verleur
Resultaat: 135 EUR

Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U

J.J.H.v.Leeuwen strand
Resultaat: 500 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U

Henk v.d.Ven
Resultaat: 20 EUR

Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm

Aquarel Leo Kurpershoek
Resultaat: 15 EUR

Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U

Diverse oorstekers
Resultaat: 80 EUR

Diverse oorstekers, en hangertjes

Diverse zilveren bestekonderdelen
Resultaat: 25 EUR

Diverse zilveren bestekonderdelen

3 Gouden munten
Resultaat: 310 EUR

3 Gouden munten; 1x 5G uit 1912 Wilhelmina (hanger), 1x 10G uit 1917 Wilhelmina, 1x 10G uit 1912 Wilhelmina (hanger).