Raoul Larche (1860-1912 Frankrijk) bronzen figuur van een staande vrouw, mooie patina. 31x10cm.
Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.
Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Mareau. H.: 42cm.
Bronzen stier in heldhaftige houding op marmeren voet, eind 20e eeuw.
Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.
Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm
Bronzen olifanten op marmeren sokkel, zeer fraai gestyleerd, eind 20e eeuw. 45x30x25cm.
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.
Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, eind 19e eeuw, H.:25cm.