Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 20 EUR

2 Houtsnijwerken beelden aziatisch, H.:31cm.

2 Houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Aziatische houten beelden, mooie kwaliteit. Cond.: G

Houten beeld
Geen vanafprijs

Aziatisch tropisch houten beeld, voorstellend vrouw met mand. Cond.: G

Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR

Raoul Larche (1860-1912 Frankrijk) bronzen figuur van een staande vrouw, mooie patina. 31x10cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 80 EUR

2 Bronzen Jugendstil vaasjes. 5,5x5cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 120 EUR

2 Bronzen vazen Jugendstil. Bruin gepatineerd. 15,5x8cm.

Asbak
Startprijs 65 EUR

Marmeren asbak met clown, begin 20e eeuw. 10x12,5x12,5cm.

Bronzen beeldje
Resultaat: 500 EUR

Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 40 EUR

Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.

Bronzen beer
Startprijs 120 EUR

Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.

Sculptuur
Startprijs 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Vrouwelijke boeddha
Resultaat: 45 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

Bronzen portret
Startprijs 120 EUR

Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm

Terracotta, biddend kind
Resultaat: 45 EUR

Groot terracotta figuur, voostellende biddende Jezus in kindertijd met bronskleurig gewaad.

Bronzen buste, vrouw
Startprijs 225 EUR

Klein bronzen buste van een dame, eind 19e eeuw.

Bronzen buste vrouw
Startprijs 525 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag. H.: 41cm.

Bronzen engel
Startprijs 775 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Mareau. H.: 42cm.

2 Houten monniken
Startprijs 275 EUR

2 Eikenhouten monniken begin 20e eeuw.

Bronzen stier
Startprijs 425 EUR

Bronzen stier in heldhaftige houding op marmeren voet, eind 20e eeuw.

Bronzen sculpture, dame
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.

Bronzen portret
Startprijs 775 EUR

Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm

Bronzen olifant
Startprijs 475 EUR

Bronzen olifanten op marmeren sokkel, zeer fraai gestyleerd, eind 20e eeuw. 45x30x25cm.

Bronzen golfspeler
Startprijs 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Bronzen sculpture, mijnwerker
Startprijs 125 EUR

Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, eind 19e eeuw, H.:25cm.