Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Romeinse oliekruik + mal
Resultaat: 110 EUR

Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse

Vogelkooi met vogels
Resultaat: 40 EUR

Houten vogelkooitje met 12 porseleinen vogels van "Fine Porselin The Franklin Mint", 50x40cm. Cond.: U (1 beeldje heeft een gelijmd blaadje).

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 110 EUR

2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.

Porseleinen lamp
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen lamp in vaasvorm met 2 goudkleurige oren in de vorm van een zwaan, lamp verder beschilderd met bloemmotief, 20e eeuw, Lamp: 52cm. (kap: 30x30cm.)

Serie porseleinen borden
Resultaat: 40 EUR

Gelimiteerde collectie van 5 jaarborden (ø25cm.) in fijnporselein getiteld: "Grande Finale". Van kunstenaar Ursula Band, vervaardigd door Hutschenreuther met certificaten 1989-1993, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Resultaat: 35 EUR

Gelimiteerde collectie van 8 sierborden (ø21cm.) in fijnporselein getiteld: "Stille momenten". Klassiek Hollandse school van de portretschilder Kees van de Berg, vervaardigd door Royal Mosa met certi...

Aardewerken schemerlampje
Resultaat: 35 EUR

Aardewerken schemerlampje gemerkt Wedgwood, eind 20e eeuw, H:44cm. Cond.: G

Art Deco tegel, Duits
Resultaat: 20 EUR

Duitse Art Deco tegel in houten lijst met voorstelling van boerendame en boerenjongen, 27x27cm. Cond.: G

Gemberpot met console
Resultaat: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

Kavel diversen
Geen vanafprijs

Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).

Keramisch kunstvoorwerp
Geen vanafprijs

Keramisch geglazuurd kunstvoorwerp 60-er jaren ongesig. Cond.: G

Aardewerken beeld C.R.
Geen vanafprijs

Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U

Kutani bord
Startprijs 80 EUR

Kutani bord,Japan omstreeks 1900, Ø 34cm

Plateel lamp + aard. vaas
Geen vanafprijs

1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G

Kerstbord
Startprijs 90 EUR

Porseleinen bord gemerkt Rosenthal, Weihnachten 1978, Ø 30cm.

K.P.M. Bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. Bord, Ø26cm.,omstreeks 1920

K.P.M. bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. bord,Ø26cm., omstreeks 1920

Meissen bord
Startprijs 100 EUR

Meissen bord, Ø27cm.motief rote rose omstreeks 1900

Parfum setje
Startprijs 40 EUR

Parfum setje, 3 delig groen glas

Plateel bloempot
Resultaat: 150 EUR

Plateel bloempot ,H 16cm,Ø26cm.

Bronzen olifanten
Geen vanafprijs

Bronzen olifanten

2 porseleinen figuren
Geen vanafprijs

2 porseleinen figuren(bisquit), ca. 1900, monogram E.G. (vermoed. Engels) 13x7x4cm en 12x7x4,5cm. Cond.: G

Platelen vaas
Startprijs 20 EUR

Platelen vaas,kleine beschadiging, H15cmx Ø15cm. omstreeks 1940

Knijpfles
Geen vanafprijs

Knijpfles met tinnen montuur en mondgeblazen glas ca. 1900. Zeer fraai.