Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.
Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.
Grote moderne glazen salontafel met hout en koper, 99x99x44cm. Cond.: G
Secretaire Holland 1760-1780 eiken mahonie opgelegd, gebogen front met aan de zijkanten messing decoratie delen.Binnenwerk met vele laadjes en vakjes.
Massief eikenhouten 4-laden commode met zuilen ca. 1880. 104x60x95cm.
Mahoniehouten tafeltje met gecontourneerde rand, Engelse stijl, 50x33cm.