Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

52 Zilveren munten
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 52 zilveren munten. 35x zilveren guldens Juliana, 1x kwartje '54, 1x 10G munt '70, 10x zilveren rijksdaalders Juliana, 4x "dubbele kop" rijksdaalders '80, 1x "dubbele kop" gulden '80.

Fossiel
Resultaat: 110 EUR

Stenen fossiel van een vogelachtige. 10x12x0,8cm.

doos munten
Resultaat: 55 EUR

Doos met muntenverzameling

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany- stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

24-Delige messenset
Resultaat: 60 EUR

24-Delige messenset

Kavel blikken
Resultaat: 10 EUR

Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U

Pop in doos (met certificaat)
Resultaat: 80 EUR

Originele Annette Himstedt pop genaamd Lona, in originele doos met certificaat 1993/1994. L:75cm, Cond.: G, nieuwprijs 500 euro

Bronzen paard
Resultaat: 300 EUR

Bronzen paard,op marmeren sokkel, 43x16x40 cm.

Tiffany Hanglamp
Startprijs 175 EUR

Tiffany Hanglamp

2 Tiffany stijl lampen vierkant
Startprijs 180 EUR

2 Tiffany stijl lampen vierkant

2 Jugendstil vaasjes
Geen vanafprijs

2 Jugendstil vaasjes van messing met bloemdecor. 14,5x6x3,5cm. Cond.: U

Koperen Art Deco bestek
Resultaat: 25 EUR

Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.

Bronzen beeld
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld van een fluitspelende man, fluit ontbreekt.

Antieke Japanse druktouche
Geen vanafprijs

Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 21x16x4cm. Cond.: U

Antieke Japanse druktouche
Geen vanafprijs

Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 31,5x15x2,5cm. Cond.: U

Antieke Chinese druktouche
Geen vanafprijs

Doos met antieke Chinese druktouche, aardewerk met prachtig uitgewerkt decor 38x19x2,5cm. Cond.: U

Antieke Japanse druktouche
Geen vanafprijs

Doos met antieke Japanse druktouche, aardewerk met gouddecor 25xØ9cm. Cond.: U

Antieke Japanse druktouche
Geen vanafprijs

Antieke Japanse druktouche in de vorm van een zwaard, uitgewerkt zwart aardewerk met gouddecor 62x9x2,5cm. Cond.: U

8 antieke druktouches
Geen vanafprijs

Doos met 8 antieke japanse druktouches, uitgewerkt aardewerk met gouddecor, grootste is 12x4,5x1,2cm. Bijzonder mooie kwaliteit. Cond.: U

Bronzen kunstwerk
Geen vanafprijs

Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U

Bronzen dansende boedha
Geen vanafprijs

Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U

Bronzen wierrookhouder
Geen vanafprijs

Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G

2 Kandelaars
Startprijs 90 EUR

2 Kandelaars 19e eeuw