Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U
2 Jugendstil vaasjes van messing met bloemdecor. 14,5x6x3,5cm. Cond.: U
Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.
Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 21x16x4cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 31,5x15x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Chinese druktouche, aardewerk met prachtig uitgewerkt decor 38x19x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, aardewerk met gouddecor 25xØ9cm. Cond.: U
Antieke Japanse druktouche in de vorm van een zwaard, uitgewerkt zwart aardewerk met gouddecor 62x9x2,5cm. Cond.: U
Doos met 8 antieke japanse druktouches, uitgewerkt aardewerk met gouddecor, grootste is 12x4,5x1,2cm. Bijzonder mooie kwaliteit. Cond.: U
Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U
Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U
Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G