Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bim Bam
Resultaat: 36 EUR

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 79x30x15cm. Cond.: G

Staande klok
Startprijs 1.500 EUR

Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.

Kortstaart klok Amsterdams model
Startprijs 2.000 EUR

Kortstaart klok Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten

2 Klokjes en een speeldoosje
Resultaat: 90 EUR

2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.

Klok bisquit porselein
Geen vanafprijs

Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 240 EUR

Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.

Grote regelateurklok
Resultaat: 100 EUR

Grote regelateurklok met notenhouten kast.

Franse pendule
Startprijs 550 EUR

Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.

Zweedse cartelklok
Startprijs 140 EUR

Zweedse cartelklok ca. 1950. Goudkleurige kast met ivoorkleurige wijzerplaat. L.:48cm.

Aardewerken pendule
Startprijs 90 EUR

Pendule aardewerk ca. 1915, dame in landschap, H.:34cm.

Friesche staartklok
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U

Zaans klokje
Resultaat: 21 EUR

Klein eikenhouten Zaans klokje met peervormige gewichten ca. 1970, 50x23x14cm. Cond.: G

2 Klokken
Resultaat: 30 EUR

1 x Porseleinen jaarloper met stolp van het merk Hermle (loopt op batterij). 1x Kienzle wereldtijdklok van messing (werkt op batterij), met origineel boekje.

Staande klok
Geen vanafprijs

Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.

Warmink klok
Geen vanafprijs

Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G

Pendule 30-er jaren
Resultaat: 30 EUR

Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G

2 Koekoeksklokken
Geen vanafprijs

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

2 Schwarzwalders
Geen vanafprijs

2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G

Schwarzwalder koekoeks klok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U

Friese staartklok, maand + datum
Resultaat: 450 EUR

Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Regelateur
Resultaat: 75 EUR

Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U

Raedhuisklok
Resultaat: 20 EUR

Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U