Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U
Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G
Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U
Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R
Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.
Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U