Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U
Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh, Zierikzee proefdruk, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U
4 Portretten 1x gesigneerd Josef Sante, olieverf op paneel, 48x61cm, 46,5x38cm, 50x42cm en 75x38cm. Cond.: U
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen, 40x50cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U
Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U
Cor Noltee (1903 - 1967 Dordrecht) olieverf op linnen, interieur met oude vrouw 60x80cm. Cond.: U
Welese Ting, litho op papier, moderne compositie 50x70cm. Cond.: U
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
Gesigneerd Louise Boermeester, voorstellende Samson en Delilah, 110x110cm. Cond.: U
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U