Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.
Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.
Groot zilveren tablet 833/000, Rotterdam ca. 1852, maker: Jan Georg Grebe. Mooi gegraveerd. 70,5x46cm. 3050gr. Bijzonder mooi stuk.
ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.
Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.
Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.
Verzilverde visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G