03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Diverse zilveren bestekonderdelen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren visitekaartendoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.

Zilveren schaal
Geen vanafprijs

Zilveren tasjehouder
Startprijs 400 EUR

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Pillendoosje
Startprijs 100 EUR

Pillendoosje
Startprijs 100 EUR

Groot zilveren tablet
Startprijs 2.950 EUR

Groot zilveren tablet 833/000, Rotterdam ca. 1852, maker: Jan Georg Grebe. Mooi gegraveerd. 70,5x46cm. 3050gr. Bijzonder mooi stuk.

ZIlveren kandelaar
Resultaat: 40 EUR

ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.

Verzilverde kan met parelrand
Resultaat: 25 EUR

Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.

Verzilverde visschep
Startprijs 40 EUR

Verzilverde visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

Verzilverd bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel met diverse verzilverde bestekdelen van Gero.