03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Broche
Geen vanafprijs

Broche in de vorm van een bloem, 835/000 met emaille?

2 Vestzakhorloges
Geen vanafprijs

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs

Gaat retour

Verzilverde kan met parelrand
Resultaat: 25 EUR

Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.

Zilveren schaal
Geen vanafprijs

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

2 Japanse pentekeningen
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Olieverf A. franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

Prent
Resultaat: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U