Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Pentekening
Geen vanafprijs

3 Werken op papier; 2 prenten en 1 ets Calksen Cond.: R

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs

Gaat retour

2 Japanse pentekeningen
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Olieverf A. franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

Prent
Resultaat: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs

Gesigneerd R Deggen, vrouw met paard

Jan Toorop, koptische vrouw
Geen vanafprijs

Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M

2 Religieuze prenten Ary Scheffer
Geen vanafprijs

2 Religieuze prenten Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: G, “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: R

Aquarel naar Hundertwasser
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U

Schilderij Tardy 1961
Geen vanafprijs

Gesigneerd tardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U

Schilderij Tom Manders
Geen vanafprijs

Tom Manders, olieverf op linnen, rivierlandschap met huis, 40x50cm. Cond.: R

Schilderij Wintergezicht
Geen vanafprijs

Gesigneerd Collyn, olieverf op linnen, winterlandschap met kerst, 50x70cm. Cond.: U

C. ten Kate
Resultaat: 50 EUR

2 x Landschappen C. ten Kate, olieverf op paneel 35x27cm pendant

Plaat met bloemen
Resultaat: 15 EUR

Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 20 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, landschap, 50x60cm

5 Staaldrukken
Geen vanafprijs

5 Staaldrukken van Arnhem, cond: goed, div. afm.

Ongesigneerd, herberginterieur
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R

8 Etsen en prenten
Resultaat: 35 EUR

8 Etsen en prenten Cond.: R

olieverf
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, Gesig. M.Ren 1975, 100x75cm. Cond.: U

Arthur Bernard
Resultaat: 50 EUR

Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.