P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U
Gesigneerd tardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U
Tom Manders, olieverf op linnen, rivierlandschap met huis, 40x50cm. Cond.: R
Gesigneerd Collyn, olieverf op linnen, winterlandschap met kerst, 50x70cm. Cond.: U
Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R