Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

Diverse haarkammen
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

2 Weegschalen
Resultaat: 22 EUR

1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G

3 Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G

11 Oude porseleinen pijpen
Resultaat: 170 EUR

11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U

Eiken lepelrekje
Geen vanafprijs

Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G

3 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 90 EUR

3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U

2 Duitse porseleinen pijpen
Resultaat: 60 EUR

2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U

4 Delen diversen
Geen vanafprijs

2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).

Oude bijbel 18e eeuw
Geen vanafprijs

Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G

Antieke speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G

Antieke speeldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R

Kavel divers blikwerk
Geen vanafprijs

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

9 Oude pijpen
Resultaat: 75 EUR

9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U

2 Replica pistolen
Geen vanafprijs

2 Replica pistolen

Replica Kris
Geen vanafprijs

Replica kris

Spiegeltje
Geen vanafprijs

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

Kolenkit
Geen vanafprijs

Oude kolenkit met garnituur, begin 20e eeuw, 45xØ24cm. Cond.: R

5-Delige gietijzeren haardset
Geen vanafprijs

5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G

Staande koperen asbak
Geen vanafprijs

Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G

Koperen papaplubak + kolenbak
Geen vanafprijs

Paraplubak en kolenbak van gedreven koper, begin 20e eeuw, 54xØ24cm. en 42xØ22cm. Cond.: U

Visweegschaal
Geen vanafprijs

Koperen visweegschaal

Diversen koper
Resultaat: 20 EUR

Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer

Houten dienblad
Geen vanafprijs

Houten kerfsnede dienblad met vogelmotief