Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U
Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.
Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw