Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Maatbekers tin
Geen vanafprijs

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bronzen pul E. Agaard
Resultaat: 35 EUR

Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U

2 Beelden
Geen vanafprijs

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

2 Koperen kandelaars
Geen vanafprijs

Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U

Clownsbeeldje
Geen vanafprijs

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Houten beeld
Geen vanafprijs

Aziatisch tropisch houten beeld, voorstellend vrouw met mand. Cond.: G

2 Houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Aziatische houten beelden, mooie kwaliteit. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 20 EUR

2 Houtsnijwerken beelden aziatisch, H.:31cm.

Adelaar op voet + beeldje
Startprijs 20 EUR

1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)

Bronzen jongen met fluit
Resultaat: 35 EUR

Bronzen jongen met fluit, 20e eeuw, 24x8x10cm. Cond.: U

6 Religieuze beeldjes ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

6 Religieuze beeldjes ca. 1900 van metaal compositie. O.a; Onze Lieve Heer, madonna met kind, Heilige Antonius, madonna met bijbel, zittende Heilige, 9-11cm.Cond.: G

2 Kraanvogels
Startprijs 40 EUR

2 Antieke kraanvogels, hout en ivoor. 15x18,5x5cm. Cond.: G

Bronzen kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U

Bronzen hond
Resultaat: 40 EUR

Bronzen jachthond op marmeren voet, 20e eeuw, 24x14x10cm. Cond.: U

Wijnfleshouder
Startprijs 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

2 Boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

2 Art Deco boekensteunen van marmer met reigers van composiet, 14x12x8cm. Cond.: U

Bronzen plaquette
Startprijs 40 EUR

Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.

Terracotta, biddend kind
Resultaat: 45 EUR

Groot terracotta figuur, voostellende biddende Jezus in kindertijd met bronskleurig gewaad.

Vrouwelijke boeddha
Resultaat: 45 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G

Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G

Buste jonge man op sokkel
Startprijs 50 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw