Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).
6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1890, sleutelopwinding, ankergang. Wijzer ontbreekt.
Hanger WG/GG 585/000 met een witte druppel vormige kweekparel 9 mm.,blauwtopaas en citrinen, L.18 mm.,2.1 gr.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang.
8ct. Gouden vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.