Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zakhorloge + zakhorlogehouder
Resultaat: 60 EUR

Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).

Hanger
Resultaat: 45 EUR

Hanger schuimgoud 2.3 gr.

Gouden munt 300 GLD.
Resultaat: 90 EUR

Gouden munt van 300 GLD uit 1980, Nederlandse Antillen, Juliana Regina, in originele doosje van 's Rijks Munt Utrecht.

3 Gouden munten
Resultaat: 310 EUR

3 Gouden munten; 1x 5G uit 1912 Wilhelmina (hanger), 1x 10G uit 1917 Wilhelmina, 1x 10G uit 1912 Wilhelmina (hanger).

Broche
Geen vanafprijs

Broche met markasietjes en een groene steen

Verzilverde horlogeketting
Geen vanafprijs

Verzilverde horlogeketting met jachttafereel.

6 Zilveren servetringen
Geen vanafprijs

6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

Broche
Geen vanafprijs

Broche in de vorm van een bloem, 835/000 met emaille?

2 Vestzakhorloges
Geen vanafprijs

1x Scheidrechtershorloge ca. 1935 Excelsior Park, ankergang. 1x Vestzakhorloge ca. 1930-1940 ankergang.

Diverse sieraden
Geen vanafprijs

Diverse sieraden

Double vestzakhorloge ca. 1960
Startprijs 10 EUR

Double vestzakhorloge ca. 1960, ankergang.

Armband
Resultaat: 130 EUR

Armband, sterling 925, Norway, L,19cm, 84.3 gr.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1890
Startprijs 40 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1890, sleutelopwinding, ankergang. Wijzer ontbreekt.

Ring
Startprijs 40 EUR

Ring, GG./WG, Ø47 cm.3.9 gr., met een klein briljantje

Broche/speld
Startprijs 40 EUR

Broche/speld, L.7 cm.

Dasspeld briljant
Startprijs 40 EUR

Dasspeld, met een klein briljantje.

Hanger WG/GG
Startprijs 40 EUR

Hanger WG/GG 585/000 met een witte druppel vormige kweekparel 9 mm.,blauwtopaas en citrinen, L.18 mm.,2.1 gr.

Parelsnoer
Startprijs 50 EUR

Akoya kweekparel snoer L. 40 cm., Ø7 mm.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.

8ct. Gouden vestzakhorloge ca. 1900
Startprijs 50 EUR

8ct. Gouden vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.