Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Piano
Resultaat: 100 EUR

Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U

Pianobankje
Resultaat: 80 EUR

Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U

Plantentafel
Resultaat: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

Pers
Resultaat: 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, 250x350cm.

Kroonluchter, glas
Resultaat: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G

Pers
Resultaat: 230 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloemdecor, 255x350cm.

2 Persjes
Resultaat: 10 EUR

2 Persjes

Kroonluchter, glas
Resultaat: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, 65xØ60cm. Cond.: G

Notenhouten barometer
Geen vanafprijs

Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U

4 Barometers
Resultaat: 22 EUR

4 Barometers (3x hout, 1x kunststof), 2e helft 20e eeuw, Cond.: U

2 Barometers
Resultaat: 15 EUR

2 Barometers, 20e eeuw, 43x18x3cm. en 48x19x6cm. Cond.: M

Barometer
Geen vanafprijs

Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U

Barometer
Resultaat: 70 EUR

Antieke barometer met veel snijwerk, 39x35x9cm. Cond.: U

Draak barometer
Resultaat: 70 EUR

Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U

Barometer
Geen vanafprijs

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U

Eikenhouten secretaire
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm

Wingchair, Koekkoek
Geen vanafprijs

Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U

Damesstoel, Victoriaans
Resultaat: 30 EUR

Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U

Pers
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, prachtige kleuren, 210x130cm.

Goudkleurige spiegel
Geen vanafprijs

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.

pers
Resultaat: 15 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

Bolpoot tafeltje
Geen vanafprijs

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.