Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G
Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M
Franse comtoise van gedreven koper 20e eeuws, uurwerk niet nagekeken, 140x36x15cm. Cond.: G
Oude pubklok met beukenhouten kast, 30-er jaren, gemerkt Trademark Seikosha, 12xØ7cm. Cond.: G
2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M
Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Marmeren klokkenstel (beschadigd), begin 20e eeuw, 33x29x11cm. Cond.: S
Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R
2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R