Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G
6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.
4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand
2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)
Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.
15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.
Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
Drie polychroom porseleinen herdenkings borden van het koningshuis. oa Herdenkingsbord van de 50e verjaardag van koninging Beatrix, 50 jarig huwlijksfeest van Juliana en Bernarden de 75e verjaardag ...