Ring GG585/000 ø61mm,bezet met een grote roosdiamant, eind 1900. 2.2 gr.
Frans Baaijens (Enschede 1896), olieverf op linnen, de dinkel, 50x70cm. Cond.: U
Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd F. Lauwers 1934, olieverf op linnen, voorstelling van Jezus, 37x51cm. Cond.: G
Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U
8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.
Alberto Giacometti (1901-1966)Litho uit mei 1961, herkomst: Galerie Maeght,Paris.
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
6 Chinese kop en schotels, 18e eeuw Chien Lung, met figuren gedecoreerd. Schotels gaaf ø11,5cm. Kopjes 4xø7cm. (3 met minimale beschadiging)
Kavel Robijnen 13.75 ct.,ca. 50 stenen Siam, zeer goede kleur, foto gelijk
Henk ten Cate (1867 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molens 18x24cm. Cond.: U
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U
Eiken massieve piëdestal met bronzen plaquettes ingelegd, ca. 1880, 92x40cm.
Massief eikenhouten 4-laden commode met zuilen ca. 1880. 104x60x95cm.
Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,
Briljant-Akoyaparel oorstekers,GG 585/000 met ieder 2 akoyaparels 6 mm., en briljanten W/SI 0.14 ct., L.40 mm.,6.4 gr.