Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gedreven koperen spiegel
Resultaat: 15 EUR

Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U

Divers speelgoed
Resultaat: 15 EUR

6 Delen oud speelgoed o.a; leesplankje, blokkendoos van Vero, oude gietijzeren trolly/tram, 2 Schuco auto's in originele doos en een doosje met speelgoed, Cond.: G

Reclameplaat + stenen plaquette
Resultaat: 15 EUR

Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G

3 Armige kaarsenkandelaar
Resultaat: 15 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar met parelrand

2 Oude foto's
Resultaat: 15 EUR

2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.

Sokkel
Resultaat: 15 EUR

Kleine sokkel voor in de tuin

Doosje elektronica
Resultaat: 15 EUR

Doosje elektronica

Kapstok + diversen
Resultaat: 15 EUR

Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen

Oude stofzuiger
Resultaat: 15 EUR

Oude stofzuiger, merk: Famulus.

Kavel passers en pennen
Resultaat: 15 EUR

5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.

2 Barometers
Resultaat: 15 EUR

2 Barometers, 20e eeuw, 43x18x3cm. en 48x19x6cm. Cond.: M

pers
Resultaat: 15 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

2 Nachtkastjes
Resultaat: 15 EUR

2 Witte moderne nachtkastjes ca. 10 jaar oud in goede staat, 50x65x43cm.

Japanse danseres in vitrine
Resultaat: 15 EUR

Japanse danseres in glazen vitrine met grote groene rok H:60cm.

Glazen etagere
Resultaat: 15 EUR

Glazen etagere met zilverkleurige voet, 30xø28cm. Cond.: U

3 Delig kaststel
Resultaat: 15 EUR

3 Delig kaststel met vogels en bloemen

Oud orientaals beeld
Resultaat: 13 EUR

Oude deurstopper in de vorm van een Orientaals beeld, voorstellende een man, 38x14x35cm.

Prent
Resultaat: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Diverse sieraden

Diverse delen koper
Resultaat: 10 EUR

5 Delen divers koperwerk o.a; 2 kleine koperen emmertjes, tabaksdoos, blaker en bordjes met initialen, Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen o.a; prenten, serviesgoed, bestek etc.

Spaarvarkentje
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurig spaarvarken, 19x7x11cm. Cond.: U

Kavel blikken
Resultaat: 10 EUR

Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos met diversen, 20e eeuw.