Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lampenscherm
Startprijs 75 EUR

Lampenscherm tiffany stijl omstreeks 1930 H24 cmxØ13cm

2 Delen glaswerk
Geen vanafprijs

2 Delen glaswerk. 1x pathe de verre vermoedelijk Frankrijk. 3xØ15cm. Cond.: U. 1x cactuspotje (Leerdam). 2,5xØ3,8cm. Cond.: U

4 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 60 EUR

4 Chinese blauwe schotels, ca. 1800, 3,5xø23cm.

2 Opaline vaasjes
Geen vanafprijs

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900, 23xø10cm.

Chinees blauw dekselpotje
Startprijs 30 EUR

Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.

Porseleinen Guan Yin
Startprijs 120 EUR

Porseleinen Guan Yin

Boeddha
Startprijs 140 EUR

Boeddha

Boeddha
Resultaat: 1.100 EUR

Boeddha, brons, 20x17 cm.,eind 20 e eeuw.

Keizer
Startprijs 100 EUR

Keizer

Blauwe vaas
Startprijs 40 EUR

Ballustervormige vaas,omstreeks 1910, 28xø15cm.

2 Imari kraagvaasjes
Resultaat: 30 EUR

2 Imari kraagvaasjes, 9xø4,5cm.

2 Imari vaasjes
Resultaat: 30 EUR

2 Imari vaasjes, 9,5xø4,5cm.

3 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 100 EUR

3 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws, 3xø23cm.

4 Chinese blauwe schotels
Geen vanafprijs

4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 150 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws, ø23,5cm.

4 Chinese blauwe borden
Geen vanafprijs

4 Chinese blauwe borden, 18e eeuws, ø23,5cm.

Stel imari dekselvazen
Startprijs 140 EUR

Stel imari dekselvazen, H 25x Ø12.5cm

Glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Antieke opaline kraagvaas en een kunstglas vaas

Opaline vaas
Startprijs 50 EUR

Opaline vaas omstreeks 1900 met beschildering

3 Glazen vazen
Startprijs 80 EUR

3 Glazen vazen

Gouds platelen vaas
Startprijs 80 EUR

Gouds platelen vaas, H 23cm., Ø10cm,omstreeks 1940

Plateel Arnhem
Startprijs 80 EUR

Pindastel 13 delig, Arnhems plateel, omstreeks 1920

Schenkkan plateel
Startprijs 90 EUR

Schenkkan plateel, omstreeks 1920

Schenkkan plateel
Startprijs 90 EUR

Schenkkan plateel omstreeks 1920