Eiken massieve piëdestal met bronzen plaquettes ingelegd, ca. 1880, 92x40cm.
Kleine notenkleurige commode in barokstijl, meerder malen gebogen, ca. 1980
Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd
2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.
Japanse danseres in glazen vitrine met grote groene rok H:60cm.
Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.
Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.
Notenhouten Queen-Anne 2-deurs kastje. Paneel met wortelnoten gefineerd, ca. 1970, 103x85x45cm. Cond.: G