Mahonie gefineerde 3-laden commode met bijbehorende glasplaat, eind 20e eeuw, 70x100x50cm. Cond.: G
2 Witte moderne nachtkastjes ca. 10 jaar oud in goede staat, 50x65x43cm.
Mahoniehouten klepsecretaire Engeland ca. 1900. 3 Grote en 2 kleine laden. Binnenwerk met vakindeling, poten ontbreken. , H104x115x47 cm.
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U
Wortelnoten secretaire, Engels ca. 1900 met gebogen poten en fraai interieur. 106 x 81 x 44 cm.
Perzisch tapijtje en een kamelentas (nu als kussen gebruikt)
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Eikenhouten secretaire met mahonie opgelegd, Holland ca. 1830, interieur met vele laden en vakjes. 158x90x46cm.
Mahoniehouten linnenkast,Holland omstreeks 1850, op bolpoten. Eiken mahonie opgelegd.Deurpanelen met snijwerk gedecoreerd.(enig restauratiewerk te verrichten) H210 x 162 x 55 cm.
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel